Soykan Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Soykan Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Soykan Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Soykan Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Soykan Restaurant Sık Sorulan Sorular

Soykan Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Soykan Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Soykan Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Soykan Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Soykan Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Soykan Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Soykan Restaurant düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Soykan Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Soykan Restaurant düğün dışında açılışlar, kurumsal etkinlikler, doğum günü, davet ve resepsiyon ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Soykan Restaurant Hakkında

Bursa’da nikah sonrası yemeklerinizi, sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirmek istiyorsanız sizi işletmemize bekliyoruz. Soykan Restaurant Bursa Nilüfer’de kapılarını misafirlerimiz için açıyor. İmzalar atıldıktan sonra hem lezzetli yemekler yiyebileceğiniz hem de hoş sohbet edip günün kritiğini yapacağınız bir yer arıyorsanız uzağa gitmenize gerek yok. Evinize yakın bir yerde, evinizdeki samimi ortamı sunuyoruz. Nilüfer’de kolay bir lokasyona sahip olmamızdan dolayı kolaylıkla tercih edebiliyorsunuz. Özel araçlarınız ile gelebildiğiniz gibi toplu taşıma araçlarıyla da ulaşabiliyorsunuz. Özel araçlarınız için park sıkıntısı yaşamadan ücretsiz olarak park edebilirsiniz.


İşletmemizde açık ve kapalı alanımız bulunuyor. Organizasyonlarınız için iki bölümümüz de çok kullanışlı bir alan sunuyor. Mevsim koşullarına göre açık alanımızı tercih edebilirsiniz. Üstü brandayla korunaklı bir bölüme sahip. 50-75 kişiye kadar rahatlıkla ağırlayabildiğimiz açık alanımızdaki masa ve sandalyelere taleplerinize göre düzenleme yapabiliyoruz. Organizasyon için bizimle önceden iletişime geçtiğinizde geldiğiniz kişi sayısını öğrenme fırsatımız oluyor. Bu bilgiyle masa ve sandalyeleri gelen kişi sayısına göre yerleştiriyoruz. Böylelikle fazla masaları kaldırabiliyor ve size daha geniş bir alan sunabiliyoruz. Hem açık alanımız hem de kapalı alanımızdaki masa ve sandalyeleri süsleme talebiniz olursa, bu işi profesyonel olarak yapan organizasyon firmalarıyla anlaşıp süsleme ve aksesuarları restoranımızda kullanabilirsiniz.


Kapalı alanımızda ise nostaljik ve sıcak bir ortam sunuyoruz. Ahşap ile oluşturduğumuz tavan ve duvarlarımızı, ahşap masalarla destekliyoruz. Geniş bir alana sahip olduğumuz için, kalabalık aileleri bu alanımızda ağırlamayı daha rahat yapabiliyoruz.


Lezzetli yemeklerimiz profesyonel aşçılarımız tarafından hazırlanıyor. Hazırlanan yemeler ise hızlı servis elemanlarımız tarafından konuklarımıza sunuluyor. Birbirinden lezzetli yemekleri yerken, personellerimizin güler yüzlü ve ilgili olmaları sizi memnun edecek. Özel gecenizin tadını çıkarırken bütün detaylarla biz ilgileneceğiz.


Özel organizasyonlarınızı çok uygun fiyatlarla gerçekleştirebileceğiniz Soykan Restaurant, misafirlerini bekliyor. Formu doldurup bizimle iletişime geçtiğiniz taktirde ilk adamı gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Konak Mahallesi, Orhaneli Yolu No:4, 16110 Nilüfer/Bursa

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Soykan Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.