Shefika Lounge

E-posta Gönder

  • Nilüfer, Bursa.

Kapasite Bilgileri

Shefika Lounge
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Shefika Lounge Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Shefika Lounge Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Shefika Lounge Sıkça Sorulan Sorular

Shefika Lounge düğün fiyatları ne kadar?

Shefika Lounge düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Shefika Lounge düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Shefika Lounge kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Shefika Lounge 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Shefika Lounge düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Shefika Lounge düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Shefika Lounge düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Shefika Lounge düğün dışında parti, kurumsal etkinlikler, baby shower, bayi toplantısı, açılışlar, davet ve resepsiyon ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Shefika Lounge Hakkında

Mutlu bir gelecek için evet dediğiniz bu özel gününüzde, modern ambiyansımız ve yılların verdiği müthiş tecrübemizle hizmet veriyoruz. Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güzel yemekler eşliğinde keyifli zaman geçirmek istiyorsanız sizi Shefika Lounge Bursa’ya davet ediyoruz.

Mekanımızda eşsiz organizasyonlar düzenliyor, istek ve beklentilerinizi dikkate alarak küçük süslemeler yapabildiğimizin bilgisini vermek istiyoruz. Yüksek tavana sahip olan mekânımızda şık aydınlatmalar kullanmayı tercih ettik. Etkinlikleriniz için mevsim şartlarını göz önünde bulundurarak 90 kişilik açık ve 30 kişi kapasiteli kapalı alanlarımızdan dilediğinizi seçebilirsiniz.

Gerek nikah sonrası yemekleriniz için gerekse toplu organizasyonlarınız için konuklarımıza hijyenik mutfağımızda titizlikle hazırladığımız yemeklerimizi sunuyoruz. Tecrübeli aşçılarımızla, yemeklerimizde kullandığımız malzemelerin tazeliğine çok önem veriyor ve tüm ihtiyaçlarımızı günlük olarak temin etmeye özen gösteriyoruz.

Hijyenik mutfağımızda hazırladığımız sağlıklı yemeklerimizi aklınızda soru işareti olmadan gönül rahatlığıyla yiyebilirsiniz. Tost, burger, makarna ve makarna çeşitleri, et yemekleri, pizza, dürüm, ızgara, krepler ve daha sayamayacağımız kadar çok lezzet Shefika Lounge Fsm’de sizleri bekliyor.

Mekânımızda gala yemekleri, kokteyl, şirket yemekleri, lansmanlar, temalı davetler, doğum günü organizasyonları ve baby shower gibi etkinlikleriniz için de ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyacağız.

Geniş ve ferah yapıdaki restoranımıza, yer olacak mı acaba stresine girmeden tüm konuklarınızı rahatlıkla davet edebilirsiniz. Toplu yemek organizasyonlarınız için bizimle önceden iletişime geçip rezervasyon yaptırmanız gerektiğinin bilgisini de ayrıca vermek istiyoruz.

Kendinizi özel hissedeceğiniz olanaklarımız bu saydıklarımızla sınırlı değil. Eğer daha mekânımız hakkında daha fazla bilgi almak ve Shefika Lounge menü fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Heyecanımızı dinç tutan çalışma prensibimiz ve güler yüzlü ekibimizle siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.