Şey Pub Kükürtlü

E-posta Gönder

Şey Pub Kükürtlü Hakkında

Osmangazi’de yer alan işletmemiz nikâh sonrasında düzenleyeceğiniz kutlama yemeğiniz için konuklarımıza kapılarını açıyoruz. Kaliteli hizmeti konuklarımızla buluşturduğumuz Şey Pub Bursa’da davetlerinizi gerçekleştirmek için ideal ortamı sağlıyor. Nezih ortamı, geniş alanı ve merkezi konumu sayesinde birçok misafirimizin tercihi olan işletmemiz, sizin özel gün yemeklerinize de ev sahipliği yapmak için hazır.

Osmangazi’de kolay lokasyonu sayesinde misafirlerimizin rahatlıkla ulaştığı işletmemize özel araçlarınız ve toplu taşıma araçlarıyla ulaşabiliyorsunuz. Çevre ilçelerden de rahatlıkla gelebilir ve davetleriniz için bizi tercih edebilirsiniz.

Personellerimizin güler yüzlü bir hizmet verdiğini belirtelim. Kutlama yemeğiniz boyunca her türlü desteği sağlayan ve hiçbir aksaklık yaşanmaması için çalışan garsonlarımız gecenin son anlarına kadar bir bakış uzağınızda olacaklar. Bugüne kadar nikâh sonrası yemekleri dışında doğum günleri, yıl dönümleri ve birçok özel güne ev sahipliği yapmış olmamızdan dolayı tecrübelendiğimizi söyleyebiliriz. Bu tecrübemizi sizin özel geceleriniz için paylaşabilir ve kusursuz bir akşam yaşamanızı sağlayabiliriz. Deneyimli yönetim kadromuz, genç ve dinamik personellerimizi yönlendirerek uyumlu bir çalışma gerçekleştiriyorlar.

Yemeklerimizin çok çeşitli olduğunu söylemek istiyoruz. Birçok farklı damak tadına aynı anda hitap edebiliyoruz. Şundan eminiz ki; Şey Pub menülerinde size hitap edecek mutlaka bir şeyler vardır. Fajita, birçok çeşide sahip makarnalar, bademli tavuk, ızgara bonfile, Şey Pub köfte, farklı salatalar ve dünya mutfağından daha birçok yemeği kapsamlı mutfağımızda yapabiliyoruz. Profesyonel aşçılarımız tarafından özenle hazırlanan yemeklerimiz konuklarımıza hızlı bir şekilde sunuluyor.

İşletmemizde açık ve kapalı alanımız bulunmakta. Yaz aylarında daha çok tercih edilen bahçe bölümümüzde de sizleri ağırlayabiliyoruz. Hangi bölümü tercih etmek isterseniz, hazırlığımızı oraya göre yapıyoruz.

Her türlü özel gün yemeklerinizi gönül rahatlığıyla gerçekleştirebileceğiniz Şey Pub, haftanın her günü verdiği hizmet ile konuklarını bekliyor. Bizi tercih etmek için formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Oulu Cd. Diniz Ap. No:9, 16080 Osmangazi

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Şey Pub Kükürtlü Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.