Nikah Sonrası Yemeği Bursa

Fidyekızık Şelale Park

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Fidyekızık Şelale Park Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Fidyekızık Şelale Park Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Fidyekızık Şelale Park Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Fidyekızık Şelale Park Sıkça Sorulan Sorular

Fidyekızık Şelale Park düğün fiyatları ne kadar?

Fidyekızık Şelale Park düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Fidyekızık Şelale Park düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Fidyekızık Şelale Park kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Fidyekızık Şelale Park 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

22:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Fidyekızık Şelale Park Hakkında


Uzun tahta masaların, tahta sandalyelerle sıralandığı bol kahkahalı ve leziz yemeklerin buna şahitlik ettiği nikah sonrası yemeği kutlamanız için hazırız! Sevdiklerinizin çevrenizde olduğu, eğlenceli hem de güzel bir amaca hizmet eden o gün için üstün kalitemizle hizmetinizdeyiz.

Pidenin tadının bir başka olduğu, mezelerin farklı sunulduğu bir tesis içerisinde düğün ya da nikah sonrası yemekleriniz için özel hizmette bulunuyoruz. Gün ışığının kapalı alanımızda her yeri aydınlattığı, açık alanımızda ise çimlerin arasında doğayla buluştuğunuz anlar, sizin kadar bizim için de önemli. Profesyonel servis ekibimiz sayesinde hiçbir aksaklık yaşamadan lezzetlerimizle buluşuyorsunuz. Seçtiğiniz menü de herhangi bir eksiklik olmadan hızlı bir şekilde servis yapıyorlar. Bu yüzden aklınızda bu konuda şüpheleriniz olmasın. Mutfak ekibimiz ise hijyen kurallarına oldukça dikkat ediyor. Tezgahından ürünlerin temizliğine kadar oldukça önem veriyorlar. Her şey olması gerektiği gibi aslında.

Yemek organizasyonunuz öncesi görüşmeye geldiğinizde anlaştığımız takdirde dilerseniz menü tadımı gerçekleştiriyorsunuz. Hatta değişiklikler de yapabiliyorsunuz. Dilerseniz bir organizasyon firması tutarak ya da kendiniz yemek masanızı süsleyebiliyorsunuz. Bir konsept yaratıp havalar güzelse bahçemizde kötüyse de kapalı alanımızda davetinizi düzenleyebiliyorsunuz. Bahçemizden biraz bahsedecek olursak, taş duvarla kaplı olup çim bir alana sahip. Açık olan kısımlarda ağaçlarla bir duvar ördük. Özel bir alan yarattık. Ayrıca yine taşlardan suyun aktığı bir süs havuzu yarattık. Yemeğini yerken bir yandan da suyun dinginlik verici sesine tanık oluyorsunuz. Sevdikleriniz ile birlikte geçireceğiniz eğlenceli kutlamanız için doğru adrestesiniz.

Bizimle iletişime geçmek isterseniz yandaki formu doldurmanız yeterli. Eksiksiz bir şekilde doldurduğunuz takdirde hemen size geri dönüş sağlıyoruz. Profesyonel mutfağımız ve kapalı, açık seçeneklerimiz ile nikah sonrası yemek mekanları Bursa arasında Şelale Park’ta kutlamanızı yapabilmeniz için iletişim bilgilerinizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Baglaralti Mah. Cebel Cad. No:1

 • Haritadaki Konumu

  Fidyekızık Şelale Park Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.