Pavurya Balık Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Pavurya Balık Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Pavurya Balık Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Pavurya Balık Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Deniz kenarında Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Pavurya Balık Restaurant Sık Sorulan Sorular

Pavurya Balık Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Pavurya Balık Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Pavurya Balık Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Pavurya Balık Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Pavurya Balık Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Pavurya Balık Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Pavurya Balık Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Pavurya Balık Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Pavurya Balık Restaurant düğün dışında davet ve resepsiyon, doğum günü, bayi toplantısı ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Pavurya Balık Restaurant Hakkında

Ayvalık Cunda’dan gelen tecrübeli aşçılarımız ile uzun yıllardır faaliyet gösteriyoruz. Ege ve Ayvalık’tan günü birlik getirilen lezzetli otlar, Girit-Rum-Ege Mutfağının benzersiz mezeleri ve olta balıkçılardan seçilerek alınan taze balıklar…

Huzur verici dekorasyonumuzu modern hizmet anlayışıyla birleştirerek Pavurya Balık Restaurant olarak 110 kişilik bahçe ve 110 kişilik kapalı restoranımızda sunuyoruz. Mudanya’da denize sıfır bir yer de yemeğini yemek istemez miydiniz?

Soğuk mezelerimizden karides söğüş ile tanışmış mıydınız? Ya da balık pastırma? Etin pastırması olur da balığın olmaz mı? Peki kekik salatasına ne dersiniz? Ara sıcaklarımıza gelecek olursak balık iskenderi daha önce duymuş muydunuz? Karides mantımızı da mutlaka deneyeceğiniz tatların arasına koymalısınız. Ana yemek içinde aklınıza gelebilecek her taze balık çeşidini size sunuyoruz. Böyle harika lezzetlerle tanışmanız için size bir fırsat olarak karşınıza çıkıyoruz. Nikahınız ya da düğününüz sonrası böyle yemeklerle özel bir davet vermeniz daha doğru olacaktır. Çünkü özel güne özel bir yemek yakışır. Her birinin de son derece günlük olduğunu, şeffaf ve steril bir ortam ustalarımız tarafından hazırlanıyor. Bu yüzden yemeklerimizden yerken gönül rahatlığınızı da koruyorsunuz. Bunların dışında otopark ve vale hizmetimiz de mümkün.

Uzun masalar boyunca sevdiklerinizi etrafınıza aldığınızı hayal edin. Her birini gülen yüzlerle karşılıyorsunuz. Yemeğiniz boyunca harika lezzetleri tadarken bir yandan da yeni hayata başlangıcınızın kutlamasını yapıyorsunuz. Özellikle de Bursa da nikah sonrası yemeği arayışında olan sizler için iyi alternatifler sunuyoruz. Bunu değerlendirmek de tamamen size kalmış tabii ki. Eğer aklınızı bir an olsun çeldiysek yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece hem aklınızdaki soruları sorabilirsiniz hem de fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz. Güzel bir atmosferde harika lezzetlerle buluşmanız için bir tık kadar uzağınızdayız!

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Halit Paşa Cad. No:27 Mudanya / BURSA

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Pavurya Balık Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.