Özgen Kahve

E-posta Gönder

  • Nilüfer, Bursa.

Kapasite Bilgileri

Özgen Kahve
Açık Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Özgen Kahve Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Özgen Kahve Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Özgen Kahve Sık Sorulan Sorular

Özgen Kahve düğün fiyatları ne kadar?

Özgen Kahve düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Özgen Kahve düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Özgen Kahve kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Özgen Kahve 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Özgen Kahve düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Özgen Kahve düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Özgen Kahve düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Özgen Kahve düğün dışında doğum günü, açılışlar, kurumsal etkinlikler, kına ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Özgen Kahve Hakkında

“Düğünümde hiçbir eksiklik olmamalı!” “Misafirlerim en iyi şekilde ağırlanmalı!” ve “Bu gece uzun süre hatırlanmalı!” diyen çiftlerimize tam da istedikleri gibi bir düğün sunmak için hazırız. Özgen Kahve Bursa olarak en önemli gününüze en güzel ev sahipliğini yapmak için sabırsızlanıyoruz!

1960 yılından beri aktif olarak aktif olarak faaliyet gösteren Özgen Kahve, İstanbul, Ankara ve İzmir’den sonra şimdi de Bursa’da! Bir zincir olarak hizmet veren ve kurumsal markasını Türkiye’nin dört bir yanına tanıtma amacında olan Özgen Kahve’de kaliteyi her detayda hissedeceğinizden eminiz.

Yarım asırdan fazla bir süredir konuklarımızı en özel günlerinde ağırlıyoruz. Hizmet anlayışımızı sürekli geliştirerek çağın gerekliliklerine ayak uyduruyor, geçmişin tecrübesini günümüzün dinamizmiyle birleştiriyoruz. Sadece hizmet anlayışımızı değil, konseptimizi, tarzımızı, kullandığımız aksesuar ve ekipmanları sürekli yenileyerek hep daha iyi bir ev sahipliği amaçladık. Bizi tercih eden misafirlerimizin en anlamlı ve en özel günlerine kusursuz bir ev sahipliği yapmayı bir ilke edindik. Güveninize layık olmak için titizlikle çalışıyor, her detayda memnuniyetinizi amaçlıyoruz.

2013 yılıyla birlikte şubeleşmeye karar verdik ve Bursa’nın farklı noktalarında şubelerimizi açtık. Bursalıların düğünler dışında birçok etkinlikte de bizi tercih edebilecekleri merkezi bir lokasyona, uygun bir altyapıya ve yüksek bir kapasiteye sahibiz.

Düğünlerinizi yemekli olarak gerçekleştirmek isterseniz, profesyonel mutfağımızda hazırlanan eşsiz lezzetlerin oluşturduğu güzel bir menüye sahip olabilirsiniz. Özgen Kahve menülerinde Türk ve dünya mutfağından birçok tarzı bulabiliyor, damak zevkinize göre istediğinizi seçebiliyorsunuz. Aynı zamanda düğününüzden önce tadım testi imkânına da sahip oluyorsunuz. Böylece aklınızda herhangi bir soru işareti kalmıyor.

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve Özgen Kahve fiyatlarını öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz olarak doldurabilir ya da iletişim bilgileri aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz. Sizi, düğünlerinizde kurumsal bir işletmenin konforunu ve kalitesini yaşamaya davet ediyoruz!

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.