Modern Meyhane

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Modern Meyhane
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Modern Meyhane Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Modern Meyhane Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Modern Meyhane Sık Sorulan Sorular

Modern Meyhane düğün fiyatları ne kadar?

Modern Meyhane düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Modern Meyhane düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 350 - 500 TL aralığından başlamaktadır.


Modern Meyhane kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Modern Meyhane 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Modern Meyhane düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Modern Meyhane düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve vale hizmeti sunmaktadır.


Modern Meyhane düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Modern Meyhane düğün dışında açılışlar, doğum günü, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Modern Meyhane Hakkında

Bursa’da yıllardır değişmeyen geleneksel meyhane kültürünü, modern bir dille bugünlere aktaran Modern Meyhane Bursa’da 2017 yılında faaliyetlerine başladı. Meyhanemizde açılışlar, kurumsal etkinlikler, bayii toplantıları, doğum günleri, yıl dönümleri gibi özel günlerinizi keyifli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Her detaya önem veren işletmemiz, kalitemiz ve lezzetlerimiz ile birçok Bursa’lının vazgeçilmez adresi olarak göze çarpıyor.


Sevdikleriniz ve aile büyüklerinizle nikah sonrası yemeklerinizi rahatlıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Hoş sohbet edip güzel yemekler yiyeceğiniz işletmemizde birçok fırsatı da konuklarımıza sunuyoruz. Haftanın 6 günü canlı müzik ile eğlenceli anlar yaşatıyoruz. Orkestramızdaki profesyonel müzisyenlerimiz keyifli saatler yaşatırken en bilinen şarkıları söyleyerek eşlik etmenizi ve eğlenceye ortak olmanızı sağlayacaklar. Modern fasıl geceleri, Yunan geceleri, Türk sanat müziği gibi konseptlerle konuklarımıza farklı seçenekler sunuyoruz. Misafirlerimizi lezzetli yemeklerimiz hem de samimiyetimiz ile doyuruyoruz.


Güler yüzlü personellerimiz organizasyonunuz boyunca ilgili bir hizmet göstererek gereken her detayı sağlıyorlar. Biz bütün ayrıntılarla ilgilenirken size sadece gecenin keyfini çıkarmak kalacak.


Ege bölgesinden gelen usta şeflerimizin özenle hazırladığı mezeler ve lezzetli balıklar konuklarımızla buluşuyor. Yemekli organizasyonlarda beklediğiniz bütün detayı misafirlerimize sunuyoruz. Hijyenik mutfağımızdan çıkan lezzetler, hızlı servis elemanları tarafından size sunuluyor. Böylelikle yemeklerinizi sıcak sıcak yiyebiliyorsunuz.


Meyhanemize girdiğiniz andan itibaren, duvarlarımızda bulunan değerli şairlerimiz ve sözlerini görünce yüzünüzde bir tebessüm belirecek. Renkli bir ortam sunmaya çalıştığımız iç mekânımızda, şairlerimizin sözlerine mutlaka hayatınızın bir köşesinde denk gelmiş olduğunuzu biliyoruz.


Bursa’da yaşayacağınız bu mutlu günleri bırakın sizin için en iyisi haline getirelim. Modern Meyhane fırsatlarından yararlanarak unutulmaz anlarınızı hafızalarınıza kazıyalım. Bizi tercih etmek için formu doldurabilirsiniz. Eksiksiz doldurduğunuzda hemen geri dönüş sağlıyoruz. Bugünlerin unutulmaz anlara dönüşeceği geceleri birlikte planlamaya başlayalım.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Bademli Mahallesi, 16960 Mudanya/Bursa

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Modern Meyhane Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.