Filika Cey Meyhane-i Salaş

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Filika Cey Meyhane-i Salaş
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Filika Cey Meyhane-i Salaş Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Filika Cey Meyhane-i Salaş Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Filika Cey Meyhane-i Salaş Sık Sorulan Sorular

Filika Cey Meyhane-i Salaş düğün fiyatları ne kadar?

Filika Cey Meyhane-i Salaş düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Filika Cey Meyhane-i Salaş düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Filika Cey Meyhane-i Salaş kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Filika Cey Meyhane-i Salaş 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Filika Cey Meyhane-i Salaş düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Filika Cey Meyhane-i Salaş düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Filika Cey Meyhane-i Salaş düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Filika Cey Meyhane-i Salaş düğün dışında açılışlar, parti, doğum günü, baby shower, nişan, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Filika Cey Meyhane-i Salaş Hakkında

Bursa’da Meyhane Salaş Özlüce adıyla üstün hizmet kalitesiyle çalışıyoruz. Menümüzü oluştururken her zaman mevsimin en taze et ve sebzelerini göz önünde bulunduruyoruz. Bu yüzden eşsiz lezzetimiz damağınız da tazeliğini koruyor.

Gecenizi eğlenceli ve lezzet doyumuna ulaşmış bir şekilde tamamlamanız için çalışıyoruz. Et severler için mükemmel pişkinlikte kırmızı et çeşitlerimiz, derya kuzu balıklar, özenle hazırlanmış yemeğinize ve içkinize tat katan mezeler, alkollü ya da alkolsüz içecekler… Hepsi için Meyhane i Salaş Bursa’da.

Son zamanlarda oldukça trend olan sade bir nikah sonrası yemeği için oldukça uygun bir mekanız. Her hafta sonu sanatçıları çağırdığımız özel programlar yapıyoruz. İşlerinde oldukça profesyonel oldukları için eğlendirmesini de o kadar iyi biliyorlar. Tüm haftanın iş stresinden uzaklaşmak isteyen misafirlerimizin vazgeçilmez mekânı haline geldik. Bu yüzden eğlenceli bir kutlama için listenize bizi de rahatlıkla ekleyebilirsiniz.

Usta ellerden çıkan lezzetleri sizinle buluşturuyoruz. Daha önceden belki de hiç tatmadığınızı düşündüğünüz ama bizim yorumumuzla farklı olan bir lezzetimizi deneyebilirsiniz. Ya da fasıl keyfini yaşayabilirsiniz. Seçip ya da seçmemek tamamen size bağlı.

Yemeklerimiz ve eğlencemiz kadar işlerinde oldukça tecrübeli ve uzman olan servis ekibimiz sizi güler yüzüyle karşılıyor. Servis yapılırken de hijyen kurallarına dikkat ettikleri için kendinizi beş yıldızlı bir otelin restoranında hissediyorsunuz. Eğlencenizi asla bölmeden hatta hissettirmeden masalarınız hiç boş kalmıyor.

Hem lezzeti hem eğlenceyi hem de iyi servisi bir arada bulabildiğiniz restoranımız Bursa nikah sonrası yemek mekânı arayışında olanlar için iyi bir alternatif. Nikahınız sonra mutluluğunuza mutluluk katacak sona erdiğinde ise bittiğine şaşıracağınız bir yeriz. Çünkü zaman kavramını burada unutuyorsunuz.

Eğer en azından bir görüşmek fikir almak isterseniz yandaki formu ücretsiz olarak doldurabilirsiniz! Hemen size geri dönüş sağlıyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Ertuğrul Mah. Ahmet Taner Kışlalı Blv. No:16

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Filika Cey Meyhane-i Salaş Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.