Nikah Sonrası Yemeği Bursa

Mavi Yıldız Restaurant

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Mavi Yıldız Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Mavi Yıldız Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Mavi Yıldız Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Mavi Yıldız Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Mavi Yıldız Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Mavi Yıldız Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Mavi Yıldız Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Mavi Yıldız Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Mavi Yıldız Restaurant 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Mavi Yıldız Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Mavi Yıldız Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Mavi Yıldız Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mavi Yıldız Restaurant düğün dışında nişan, kına, mezuniyet törenleri ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Mavi Yıldız Restaurant Hakkında

Bursa’da nikah sonrası yemekleriniz için faaliyet gösteren Cumalıkızık Mavi Yıldız Restaurant sevdiklerinizle beraber keyifli saatler vaat ediyor. Mavi Yıldız ismi Kadıralak Yaylasında bulunan Mavi Yıldız çiçeğinden geliyor. Soyu tükenmekte olan bu bitkiyi korumak amacıyla her yıl festivaller düzenleniyor yöremizde. Biz de bu çiçeğin isminden yola çıkarak kurduğumuz Mavi Yıldız Restaurant ile en güzel lezzetleri bizi tercih eden misafirlerimize ulaştırıyoruz.

2018 yılında başladık. Cumalı Kızık köyümüzde turizme de destek oluyor, güler yüzlü hizmet anlayışımızla beraber bizi tercih eden misafirlerimizi rahat ettiriyoruz.


Tesisimizde en güzel ve doğal lezzetleri sunuyor, 700 yıllık köyümüzde tarihin tanıklık ettiği lezzetleri deneyebiliyorsunuz. Her gün aynı heyecanla kapılarımızı açıyoruz.


Bizi tercih eden evlenecek olan çiftler isteklerini yerine getirmek için profesyonel ve deneyimli ekibimizle beraber çalışıyoruz. Organizasyon ekimizle beraber masalarınızın düzenini ve dekorasyonumuzu düzenliyoruz. Mekanımızın otantik havasıyla gecenize renk katıyoruz. Doğal ortamda üretilen ve içinde hiçbir katkı maddesi bulunmayan lezzetlerimizden istediklerinizi seçebilirsiniz.


Nikah töreniniz gerçekleşti. Düğün öncesinde aileniz ve dostlarınızla beraber akşam yemeği yemek, keyifli sohbetler etmek istiyorsunuz. Biz de bu özel günde sizlere hizmet veriyor, yazın tercih edecekler için 300 kişilik açık alan sunuyoruz. Yemyeşil çimlerin üzerine konumlandırdığımız masa ve sandalyelerimiz ve eşsiz Bursa manzaramızla beraber çok güzel bir geçe geçireceksiniz. Kendinizi evinizde hissettiren servis ve hizmet elemanlarımız en güzel sunum tabaklarında lezzetlerinizi size ulaştıracak.


Çiftler evliliklerini bizimle beraber kutluyor. Sakinlik ve huzuru tercih eden çiftler için Mavi Yıldız Restaurant Yıldırım/Bursa olarak harika bir alternatifiz. Geniş menülerimiz ile çiftlerin gönlünde taht kurarken, misafirleriyle özel olarak ilgilenmemize çok mutlu oluyorlar.


Hoş bir müzik eşliğinde hoş sohbetler edebileceğiniz, mutlu bir gülümsemeyle ayrılacağınız mekanımızı nikah sonrası yemek organizasyonunuz için seçmeye ne dersiniz?


Hakkımızda daha fazla bilgi istiyorsanız ‘ücretsiz fiyat teklifi al’ butonunu kullanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Cumalıkızık Köyü 2.Hamam Sokak No: 9 Yıldırım – Bursa

 • Haritadaki Konumu

  Mavi Yıldız Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.