Alaturka Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Alaturka Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Alaturka Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Alaturka Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Çim alan Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Orman manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After Party Alanı
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Alaturka Restaurant Sık Sorulan Sorular

Alaturka Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Alaturka Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Alaturka Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Alaturka Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Alaturka Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Alaturka Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Alaturka Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti ve yemek servisi sunmaktadır.


Alaturka Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Alaturka Restaurant düğün dışında kurumsal etkinlikler, doğum günü, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, kına, sünnet düğünü, açılışlar, parti, baby shower, nişan ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Alaturka Restaurant Hakkında


Mudanya’da 2009 yılından günümüze Bursa eğlence hayatında Kıyı Balık olarak hizmet veriyorduk. Sahil kenarında denizin büyüsüne kapıldığınız ve kaliteli hizmetle buluştuğunuz bu restoranımızda her zaman sizi en iyi şekilde ağırlamaya çalıştık. Daha sonra da bu hizmeti merkezi bir konumda farklı bir konseptle Kıyı Alaturka Restaurant Bursa olarak sizinle buluşturduk. Kaliteden asla taviz vermeden ilkelerimiz yolunda yepyeni bir heyecanla kurulduk Bursa merkezde. Restoranımıza gelen dostlarımızın kendilerini evinde hissedecekleri hem de damak zevklerine uyacak bir atmosfer yarattık. Müzik zevkimizle de keyfinize keyif katıyorsunuz. Her zaman sektörde farklı bir çizgide durmaya özen gösteriyoruz. Misafirleriniz ile birlikte rahat ettiğinizi görmek, mutluluklarınızı paylaşmak bizi oldukça mutlu ediyor.


250 kişilik mekanımızda keyifli geceler düzenlemek için sizleri bekliyoruz. Ayrıca küçük gruplar içinde farklı bir salonda organizasyonlar düzenliyoruz. Düğün, kına, nişan gibi butik misafirli organizasyonlar için üstün kalitede hizmet veriyoruz. Yemeğin lezzetine varıyor hem de müzikle birlikte coşuyorsunuz. Özel gün organizasyonlarınız için oldukça titiz çalışıyor, memnun olmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Restoran olmamızın verdiği avantaj sayesinde de yemekler konusunda asla şüphe duymuyoruz. Organizasyonunuz sonunda da damağınız kalan tat ile yüzünüzde mutlu gülümsemeler kalıyor.


Özel geceleriniz, grup yemekleriniz, okul balolarınız gibi özel etkinlikleriniz için de kusursuz bir seçenek haline geliyoruz. Salı, Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri Bursa’nın güçlü yorumcusunun yer aldığı restoranımızda canlı performanslarla keyifli dakikalar geçiriyorsunuz. Genç nesilin kaliteli müzisyenleri de yer alıyor.


Bir restoran hizmetinde düğün organizasyonu gerçekleştirmek hem lezzet hem de servis konusunda oldukça memnun veriyor. Eğer siz de bundan yararlanmak istiyorsanız yandaki formu ücretsiz olarak doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gerekli bilgileri yazdıktan sonra fiyat teklifi al butonuna tıkladığınız takdirde size hemen geri dönüş sağlıyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Odunluk Mahallesi Lefkose Caddesi No:23 Nilüfer / Bursa

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Alaturka Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.