Karçiçeği Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Karçiçeği Restaurant
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Karçiçeği Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Karçiçeği Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Karçiçeği Restaurant Sık Sorulan Sorular

Karçiçeği Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Karçiçeği Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Karçiçeği Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Karçiçeği Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Karçiçeği Restaurant 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Karçiçeği Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Karçiçeği Restaurant düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Karçiçeği Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Karçiçeği Restaurant düğün dışında açılışlar, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, doğum günü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Karçiçeği Restaurant Hakkında

Bursa’nın en güzel ilçelerinden biri olan İznik’te nikah sonrası yemeklerinize ev sahipliği yapacak bir restoran olan Karçiçeği Restaurant İznik’te hizmet veren en önemli restoranlardan biri olma özelliği taşıyor. Uzun zamandır verdiği hizmet ve sağladığı imkânlarla misafirlerimizi gururla ağırlıyoruz.

İşletmemizde özel otoparkımız bulunuyor. Özel araçlarınızla tercih etmek isterseniz, araçlarınızı rahatlıkla buraya park edebilirsiniz. Park sıkıntısı yaşamayacaksınız. Haftanın 7 günü 24 saat açık bir işletme olduğumuzu gururla söyleyebiliriz. Bizi istediğiniz gün istediğiniz zaman tercih edebilirsiniz.

Açılışlar, iş yemekleri, bayii toplantıları, nikah sonrası yemekler, doğum günleri gibi özel günlere rahatlıkla ev sahipliği yapabiliyoruz. Bu organizasyonları iyi bildiğimiz için size sağladığımız kolaylıklar ile kusursuz bir organizasyon geçireceksiniz. Aileniz ve sevdikleriniz ile geçirdiğiniz güzel zamanları unutulmaz kılacağız.

Güler yüzlü personellerimiz, en büyük sırrımız. Bizi tercih ettiğiniz süre boyunca ilgi hep üzerinizde olacak ve size sadece gecenin tadını çıkarmak kalacak.

Yemeklerimizi mutlaka denemenizi öneriyoruz. Profesyonel aşçılarımız tarafından özenle hazırlanan döner, iskender ve urfayı tattığınızda farkımızı hissedeceksiniz. Mutfakta sizin için gerçekleştirilen özenli çalışmayı hızlı servis elemanlarımızla destekliyoruz. Aşçımızın hazırladığı tabakları çalışanlarımız en hızlı şekilde sunmaya çalışıyorlar. Hem lezzetli hem de sıcak yemeklerimiz, aileniz ve sevdiklerinizle olduğunuz masada mutluluğunuzu paylaşmanızı sağlayacak. Lezzetli yemeklerimizden sonra geceyi tatlıyla kapatmak isterseniz, fırında sütlaçımızı konuklarımıza ikram ediyoruz.

Organizasyonlarınız için bizimle 2-3 gün öncesinden iletişime geçtiğiniz taktirde, daha verimli bir hazırlık aşaması geçirebiliyoruz. Toplu organizasyonlarda yararlanacağınız indirimli fiyatlarla Karçiçeği Restaurant’ın fırsatlarını kaçırmak istemeyeceksiniz.

Siz de nikah sonrası yemeklerinizde bizi tercih etmek isterseniz, formu doldurabilirsiniz. Eksiksiz doldurduğunuz anda hemen geri dönüş sağlıyoruz ve bu özel gecenizin detaylarını planlamaya başlıyoruz. İznik’in yükselen değeri Karçiçeği Restaurant unutulmaz organizasyonlar için misafirlerini bekliyor.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Selçuk Mah. Kılıçaslan Cad. 54 İznik, Bursa

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Karçiçeği Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.