Nikah Sonrası Yemeği Bursa

İskele Balık

  • Kişi Başı
    2.000 – 3.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

İskele Balık Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
2.000 – 3.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
2.000 – 3.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

İskele Balık Sıkça Sorulan Sorular

İskele Balık düğün fiyatları ne kadar?

İskele Balık düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 2.000 – 3.000 TL aralığından başlamaktadır.İskele Balık düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 2.000 – 3.000 TL aralığından başlamaktadır.

İskele Balık Hakkında

Bursa, Nilüfer’de konumlanan işletmemiz İskele Balık olarak şık bir restoran olarak hizmet veriyor, ailenizin balıkçısı namıyla en güzel nikah sonrası yemek davetlerinizi gerçekleştiriyoruz! Sizi bekleyen birçok etkinliğin arasında kısa bir mola olarak gerçekleştirdiğiniz bu davetin en konforlu halini sunuyor, kusursuz bir etkinlik vadediyoruz. Modern bir şekilde dekore ettiğimiz işletmemizde, eviniz gibi rahat edecek ve bütün konuklarınızla samimi anlar yaşayacaksınız.

Davet Alanları

İşletmemiz, sizi ve konuklarınızı ağırlayacağı davet alanında yanınızda olmasını istediğiniz herkesi en rahat şekilde ağırlayacak genişliğe sahip. Oturma düzenimizi konforlu bir şekilde ayarlıyor, eğlenceli anlarınıza da yeteri kadar alan ayırarak keyifli vakit geçirmenizi sağlıyoruz. İşletmemizin ferahlatıcı ve iç açan atmosferinden memnun kalacak, etkinliğinizi zarif bir mekanda gerçekleştirmiş olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Dekorasyon

Bursa nikah sonrası yemek organizasyonları arasında en güzeli sizinki olsun diye çalışıyor, her şeyde olduğu gibi dekorasyonda da en iyisini sunuyoruz. Deniz mahsulü restoranı olarak, mavi ve beyazın hakimiyetini kuruyor ve tatlı bir ortam yaratıyoruz. Beyaz masalarımızı mavi masa örtülerimizle örtüyor, yarattığımız renkli ortamda en eğlenceli nikah sonrası yemek etkinliklerini gerçekleştiriyoruz. Konuklarınıza göre masalarımızı şekillendirerek farklı oturma düzenleri oluşturuyoruz.

Hizmetler

Restoranımızda gerçekleştirmeye karar verdiğiniz davetinizi kaliteli hizmetlerimizle daha güzel hale getiriyoruz.

● Canlı müziklerimizde birbirinden yetenekli sanatçılarımız ve orkestralara yer veriyoruz.
● Lezzetli yemeklerimizin rahat rahat tadını çıkarabilin diye oyun alanımızı kullanıma açıyor, çocuklu ailelerimizin rahat vakit geçirmesini sağlıyoruz.
● Restoranımıza otoparkımızdan giriş yaptıktan sonra vale hizmetimiz sayesinde bir an önce etkinliğinize başlayabilirsiniz.
● Büyük bir mutlulukla, aile yemekleri, iş toplantıları ve misafir ağırlamalarda da hizmet veriyoruz.

Yiyecek / İçecek

Ülkemizin üç tarafındaki denizlerden derlediğimiz en güzel deniz mahsulleri ile enfes yemekler hazırlıyor, lezzetlerimiz sayesinde kendimizi Bursa’nın en iyi balık restoranlarından biri olmaya aday görüyoruz. Menülerimizi, başlangıçlar, soğuk mezeler, salatalar, ara sıcaklar, ana yemek, tatlılar ve meyveler şeklinde servis ediyor. İçki servisimiz de bulunuyor. Taze balık ve meze çeşitleriyle enfes yemek sunumları gerçekleştiriyoruz.

Başlamak üzere olduğunuz bu yeni hayatı sizinle birlikte kutlamak istiyor, Özlüce’deki işletmemizde en şık nikah sonrası yemek davetlerini gerçekleştiriyoruz. Her geçen gün kendimizi geliştirdiğimiz ve daha lezzetli yemekler sunduğumuz restoranımızda, fiyatlarımızı her bütçeye hitap edecek şekilde ayarlayarak destekçiniz oluyoruz. Bursa nikah yemeği mekan fiyatları hakkında oluşan soru işaretleriniz için profilimizdeki bilgilerden bizimle iletişime geçebilir, “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu kullanabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    Ahmet Taner Kışlalı Caddesi No. 16 / D Ertuğrul , Nilüfer

  • Haritadaki Konumu

    İskele Balık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.