Nikah Sonrası Yemeği Bursa

Güney Park Bursa

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Güney Park Bursa Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Güney Park Bursa Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Güney Park Bursa Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Güney Park Bursa Sıkça Sorulan Sorular

Güney Park Bursa düğün fiyatları ne kadar?

Güney Park Bursa düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Güney Park Bursa düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Güney Park Bursa kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Güney Park Bursa 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Güney Park Bursa düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Güney Park Bursa düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Güney Park Bursa düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Güney Park Bursa düğün dışında kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, doğum günü, piknik, davet ve resepsiyon ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Güney Park Bursa Hakkında

Hayatınızın en güzel günlerinden birinde düzenleyeceğiniz davetinizi yeşilliklerle bezeli bahçeye sahip olan bir mekânda gerçekleştirmek istiyorsanız sizi Güney Park Bursa’ya davet ediyoruz!

Yıllardan beri mutlu günlerinizde düzenlediğiniz düğün, nişan ve söz gibi davetlerinize ev sahipliği yapıyoruz. Düğününüzü düzenleme sürecinde pek çok farklı detayı aynı anda düşünmeniz gerektiğini ve her şeyin mükemmel olmasını istediğinizi biliyoruz. Tüm bu planlama süreçlerinde profesyonel bir yardıma ihtiyacınız olduğu durumlarda organizasyon sorumlumuz yardımcınız oluyor. Davetinizde nasıl bir konsept düşündüğünüzü organizasyon sorumlumuza aktardığınız durumda Güneypark Düğün Salonu Bursa’da hayal ettiğiniz atmosferi yaratabiliriz. Ayrıca davetiniz boyunca güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz gecenin planlandığı şekilde ilerlemesi ve konuklarınızın istek ve ihtiyaçlarının karşılanması konusunda oldukça titiz çalışıyor.

100 ila 200 davetliyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz mekânımızda bugüne kadar düzenlediğimiz davetler sonrasında konuklarımızı hep memnuniyet içinde uğurladık. Bu memnuniyeti sağlayabilmek için de az önce de bahsettiğimiz gibi oldukça yoğun çalışıyoruz. Mekânımızda ağırladığımız konuklarınıza özel olarak oturma düzenleri kurma imkânına sahibiz. Bu sayede ailesi ile düğününüze katılan konuklarınıza özel aile masaları daha kalabalık gelen grupların da bir arada eğlenmelerine imkân sağlayan masa düzenleri hazırlayabiliyoruz. Düğününüzü doğa ile iç içe bir ortamda düzenlerken istediğiniz konsepte hazırlıklar yapmak için gerekli dekor ve süslemeleri de bir araya getiriyoruz. Güney Park Bursa Ataevler’deki adresimizde oldukça kolay ulaşım sağlanan bir konumda bulunuyoruz. Bu sayede konuklarınız gayet rahat bir şekilde düğününüze gelebilirler.

Sevdiğiniz kişi ile unutulmaz bir gecede hayatınızı birleştireceğiniz düğününüzü Güney Park Bursa’da hayata geçirmek istiyorsanız bize ulaşmak oldukça kolay. Sayfanın sağ üst köşesinde bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres::

  Ataevler Mahallesi, Emek Cd. No:174, 16140 Nilüfer/Bursa, Türkiye

 • Haritadaki Konumu

  Güney Park Bursa Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.