Nikah Sonrası Yemeği Bursa

Göçmen Park Tesisleri

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Göçmen Park Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Göçmen Park Tesisleri Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Göçmen Park Tesisleri Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Orman içinde Şehir dışında After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı

Göçmen Park Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Göçmen Park Tesisleri düğün fiyatları ne kadar?

Göçmen Park Tesisleri düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Göçmen Park Tesisleri düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Göçmen Park Tesisleri kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Göçmen Park Tesisleri 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Göçmen Park Tesisleri düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Göçmen Park Tesisleri düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Göçmen Park Tesisleri düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Göçmen Park Tesisleri düğün dışında piknik, parti, davet ve resepsiyon, doğum günü, baby shower, kurumsal etkinlikler, açılışlar ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Göçmen Park Tesisleri Hakkında

Uludağ yolu üzerinde doğanın göbeğinde Göçmen Park Tesisleri Bursa… Uygun fiyat yüksek kalite anlayışıyla yemeklerinizi lezzetlendiren bir yeriz.

Son zamanlarda sade bir nikah tercih eden çiftler ailesi veya yakın çevresiyle birlikte bir yerde bunu kutlamak istiyor. Bu kutlamayı da özel bir yerde yapmak istiyorlar. Siz de böyle bir arayış içindesiniz ki bizim sayfamıza rastladınız. Doğanın göbeğinde lezzetli yemekler ile kutlamanızı yapmanız için ideal bir yeriz. Usta ellerden çıkan yemekler ile bu şölene bir de doğa manzarasını ekliyorsunuz.

Lezzetin dışında dikkat edilmesi gerek bir diğer nokta ise servis. Her biri alanında tecrübeli olan güler yüzlü personelimiz ile bu konuyla alakalı da bir derdiniz olmayacak. Yemeğini yerken bir andan hiçbir şeyini eksik etmeyen bir personelle karşı karşıyasınız. Bu yüzden aklınızdaki şüpheleri rahatlıkla silebiliriz. Aileniz ve yakın arkadaşlarınızın yer aldığı bu kutlama son derece özeldir. Bu yüzden özel yemeklerle ve özel bir ilgiyle doyurulması gerekir. Biz de bunun için çalışıyoruz. Elimizden gelenin en iyisini yaparak size kalite bir hizmet sunuyoruz.

Kahkahalar attığınız birlikte birçok anıya sahip olduğunuz insanlar çevrenizde ve siz de yeni bir hayata başlangıç yapıyorsunuz… Ne kadar özel bir gün… Bu başlangıcın büyük mutluluklar getireceğini biliyoruz. Bu yüzden özel kutlanmalı ve sizinle az önce de belirttiğimiz gibi özel ilgilenilmeli. Oldukça profesyonel personelimiz bu konunun asla eksikliğini yaşatmıyor. Ayrıca yerimize gelmeniz için illa nikaha gerek yok. Bazen gündüz düğünü yapan çiftlerde daha sonrasında geliyorlar.

Bursa nikah sonrası yemeği kategorisi içerisinde bir arayış içindesiniz. Merak etmeyin sizin bu ihtiyacınızı oldukça karşılayacağımıza eminiz. Eğer siz de böyle düşünüyorsanız tek yapmanız gereken yandaki forma tıklayıp bizimle iletişime geçmek!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Halkla İlişkiler Sorumlusu

İletişim

 • Adres::

  Yiğitali Mh. Uludağ Yolu Cd. No:495

 • Adres tarifi:

  ULUDAĞ YOLU 6.KM... YİĞİTALİ KÖYÜNÜ GEÇİNCE 1 KM. SONRA ULUDAĞ YOLU ÜZERİNDE SOL TARAFTA. .

 • Haritadaki Konumu

  Göçmen Park Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.