Dobruca Kaya Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Dobruca Kaya Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Dobruca Kaya Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Dobruca Kaya Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Park manzaralı Şehir manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Dobruca Kaya Restaurant Sık Sorulan Sorular

Dobruca Kaya Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Dobruca Kaya Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Dobruca Kaya Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Dobruca Kaya Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Dobruca Kaya Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Dobruca Kaya Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Dobruca Kaya Restaurant düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Dobruca Kaya Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Dobruca Kaya Restaurant düğün dışında doğum günü, davet ve resepsiyon, açılışlar ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Dobruca Kaya Restaurant Hakkında

Bursa’da değerli dostlarınız ve akrabalarınız ile nikâhınız sonrasında katılacağınız lezzetli ve keyifli bir nikah sonrası yemeğine davetlisiniz!

Uzun süredir misafirlerimizi memnuniyetle uğurladığımız mekânımızda bizim için en önemli şey yüzünüzdeki gülümseme! Misafirlerinizin memnuniyeti için güler yüzlü ve profesyonel ekibimiz tüm ihtiyaçlarında yardımcı olmak adına yanlarında oluyor. Mekânımızın en önemli özelliklerinden biri de kalite standartlarından asla ödün vermememiz. Organik besinleri en taze ve sağlıklı şekilde yıllardır tabağınıza getiriyoruz.

200 ila 300 kişilik davetliyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz mekânımızda ferah ve sade bir ortam oluşturduk. Kurulduğumuz tarihten bu yana lezzetli yemeklerin tadını çıkaran misafirlerimizin aynı zamanda ferah bir ortamda bulunmaları için masa düzenimizi özel olarak dizayn ettik. Aynı sebepten dolayı yüksek bir tavana da sahibiz. Kahverengi renkte masalar tercih ettiğimiz mekânımızda kırmızı sandalyelerle duvarlarımızdaki dekorlarla beraber görsel bir bütünlük yakalıyoruz. İsteğiniz doğrultusunda masanızda özel süslemeler yaparak gecenin atmosferini istediğiniz gibi oluşturmanıza yardımcı olabiliriz.

Nikah sonrası yemek, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantıları gibi pek çok etkinlik düzenlediğimiz Dobruca Kaya Balık Restaurant’ta düzenleyeceğiniz etkinlik öncesinde mekânımıza gelerek menü tadımlarına katılabilirsiniz. Menü tadımlarında Geleneksel Anadolu mutfağının en seçkin lezzetleri arasından damak zevkinize uygun olanları tercih edebilirsiniz. Tercih ettiğiniz menüler işinde yıllarca tecrübeye sahip usta şeflerimiz tarafından hazırlanarak sıcakkanlı ekibimizce servis ediliyor.

Hayatınızın en mutlu günlerinden birinde aile arasında hoş sohbet eşliğinde lezzetli yemeklerin tadını çıkarmak için mekânımızı tercih ediyorsanız ve Dobruca Kaya Restaurant fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız bize ulaşmak çok kolay. Sayfada bulunan Dobruca Kaya Restaurant iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştirmek için yürüdüğünüz yolda Anadolu Sofrası olarak lezzetli bir durak olmaktan mutluluk duyacağız!

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Dobruca Köyü Yolu Üzeri 2.Km Çekirge

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Dobruca Kaya Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.