Deniz Gülü Balık Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Deniz Gülü Balık Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Deniz Gülü Balık Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Deniz Gülü Balık Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Deniz Gülü Balık Restaurant Sık Sorulan Sorular

Deniz Gülü Balık Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Deniz Gülü Balık Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Deniz Gülü Balık Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Deniz Gülü Balık Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Deniz Gülü Balık Restaurant 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Deniz Gülü Balık Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Deniz Gülü Balık Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Deniz Gülü Balık Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Deniz Gülü Balık Restaurant düğün dışında doğum günü, kurumsal etkinlikler, açılışlar, davet ve resepsiyon ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Deniz Gülü Balık Restaurant Hakkında

Bursa’nın en güzel semti Mudanya’da nikah sonrası yemeklerinizi gerçekleştirebileceğiniz, aileniz ve sevdikleriyle gönül rahatlığıyla gelebileceğiniz bir restoran olan Deniz Gülü Balık Restaurant uzun süredir konuklarına ev sahipliği yapıyor. Nezih ve şık bir ortam sunan işletmemiz, konuklarınızı alıp güzel yemekler yiyebileceğiniz en güzel seçeneklerden biri. Mudanya’da merkezi bir konumda bulunuyor ve kolay bir lokasyona sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Uzaktan gelen gönül dostlarınızın çok gezme, kaybolma gibi ihtimalleri bulunmuyor. Deniz kokusunu masanızda duyacaksınız. Deniz manzaralı restoranımız en güzel anlarınızı eşsiz manzarasıyla birleştiriyor.


Restoranımızda açık ve kapalı alanımız bulunuyor. Mevsim şartlarına göre iki alanımızı da tercih edebilirsiniz. Masa ve sandalyelerimizde turkuaz renginden faydalandık. Denize bu kadar yakın bir konumda olup başka bir renk kullanmak olmazdı. Kapalı alanımızda da kalabalık konuklarımızı kolaylıkla ağırlamaktayız. Masaları taleplerinize göre yerleştirerek alanı daha verimli kullanabiliriz.


Nikah sonrası yemekleriniz dışında iş yemekleri, doğum günleri, yıl dönümleri, bayii toplantıları gibi özel günlerinize de ev sahipliği yapabiliyoruz. Tecrübeli yönetim kadromuz, deneyimlerini sizin organizasyonlarınız için paylaşacak. Kusursuz bir gece geçirmeniz için uyum içinde çalışıyoruz. Güler yüzlü personellerimiz gece boyunca ilgilerini üzerinizden ayırmayacak. Herhangi bir sorun ya da probleminizde ulaşabileceğiniz noktada hazır bekliyor olacaklar.


Alanında uzman aşçılarımız, lezzetli yemekleri konuklarımız için hazırlıyor. Taze ve günlük malzemelerden yapılan meze ve salatalarımız masalarınızı renklendiriyor. Balıklarımız ise tam ağzınıza layık. Bu imkânlara üstelik çok uygun fiyatlara sahip oluyorsunuz. Deniz Gülü Balık Restaurant Mudanya’da en uygun fiyatları en kaliteli hizmetle aynı anda sunan nadir işletmelerden biri. Temiz restoranımızın konuklarını beklediğini ve en güzel anlarını paylaşmak istediğini söylemek istiyoruz. Bizi tercih etmek isterseniz, formu doldurup iletişime geçebilirsiniz. Kusursuz akşamlar Deniz Gülü Balık Restaurantta gerçekleşir.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Hasanbey Mahallesi, Halitpaşa Cd., 16940 Mudanya/Bursa

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Deniz Gülü Balık Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.