Cemil Usta

E-posta Gönder

  • Nilüfer, Bursa.

Kapasite Bilgileri

Cemil Usta
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Cemil Usta Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Cemil Usta Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Cemil Usta Sıkça Sorulan Sorular

Cemil Usta düğün fiyatları ne kadar?

Cemil Usta düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Cemil Usta düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Cemil Usta kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Cemil Usta 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Cemil Usta düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Cemil Usta düğününüz için yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Cemil Usta düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Cemil Usta düğün dışında bayi toplantısı ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Cemil Usta Hakkında

Sevdiğinizle hayatınızı birleştirmeyi sağlayan o özel imzalar atıldıktan sonra bunu bir yemek daveti ile kutlamak için restoran arayışına girdiniz ve bu önemli günün ağırlığını kaldıracak, sağladığı her hizmet ile sizi ayrıcalıklı hissettirecek bir işletme istiyorsunuz. Bu tariflere uyan bir restoran biliyoruz. Adı mı? Cemil Usta!

Nezih ve modern bir şekilde dizayn edilen restoranımıza ilk girdiğiniz ânda kendinizi özel hissedeceğinizden eminiz. Şık koltuklarımız, yuvarlak masalarımız, ışıklandırmalarımız, duvar dekorasyonlarımız ve daha pek çok detayda konuklarımızın konforunu düşündük. Uyumlu renkler tercih ederek zevkinize hitap ediyoruz. Yüksek tavanımız sayesinde de gece boyunca kendinizi ferah ve rahat hissediyorsunuz. Restoranımızın orta boşluğundaki benzersiz avize ve ışıklandırma sistemi ise sizi şaşırtacak.

Cemil Usta Bursa Nilüfer’deki restoranında yemekli organizasyonlar için açık ve kapalı alan seçeneğine sahip oluyorsunuz. Bu da her mevsimde tercihinizi Cemil Usta’dan yana kullanabilmenizi sağlıyor. Kapalı alanımızda 250 kişilik bir gruba ev sahipliği yapabiliyoruz. Açık alanımızda ise 150 misafirimizi rahatlıkla ağırlayabiliyoruz.

Yemeklerimizden kısaca bahsetmek istiyoruz. Açıldığımız ilk günden beri hijyene son derece dikkat eden bir markayız. Bu yüzden sertifikalı ve %100 doğal ürünler kullanıyoruz. Köfte dışındaki diğer ürünlerimiz de hazırlanırken kanserojen maddeler ve gıda kimyasalları kullanmıyoruz. Menümüzü oluşturan tüm lezzetlerin önce hijyenine sonra da görselliğine dikkat ediyoruz. Akçaabat köftesi ile girdiğimiz bu yolda tavuk, balık ve yöresel tüm yemeklerin hazırlanışı ve sunuşunu en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. Geniş yelpazeli menülerimizde damak zevkinize mutlaka hitap edeceğimizden eminiz. Toplu yemek organizasyonları için bir fiks menü oluşturuyoruz. Böylelikle lezzetlerimizin keyfine çok daha uygun fiyatlar ile varabiliyorsunuz.

Sağladığımız bu imkânlar ve sunduğumuz yemekler kadar ekibimizin kalitesi de bizim için son derece önemli. Bu yüzden Cemil Usta markasının araştırma ve geliştirme departmanları tarafından özenle ve titizlikle seçilen çalışanlarımız, gece boyunca size en iyi hizmeti vermek için yetiştiriliyorlar. Saygılı, dürüst ve güler yüzlü personelimiz ile nikâh sonrası yemeklerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştireceksiniz.

Siz de sevdiklerinizle birlikte olacağınız bu yemekli davetinizde kalitenin, şıklığın ve lezzetin adresi Cemil Usta’yı tercih etmek ve Cemil Usta Bursa Nilüfer fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız sayfanın yanında bulunan formu doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Işıktepe Osb Mahallesi Ormanlar Cad. No:2-1/5 Durmazlar Arkası Meşeli Park Nilüfer/Bursa

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.