Nikah Sonrası Yemeği Bursa

Antigonia Cafe & Restaurant

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Antigonia Cafe & Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Antigonia Cafe & Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Antigonia Cafe & Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Deniz kenarında Orman içinde
Manzara
Deniz manzaralı Şehir manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı

Antigonia Cafe & Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Antigonia Cafe & Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Antigonia Cafe & Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Antigonia Cafe & Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Antigonia Cafe & Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Antigonia Cafe & Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Antigonia Cafe & Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Antigonia Cafe & Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Antigonia Cafe & Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Antigonia Cafe & Restaurant düğün dışında kına, nişan, açılışlar, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Antigonia Cafe & Restaurant Hakkında

Nikah ya da düğün sonrası yemekleriniz için Bursa İznik’te bir mekân arıyorsanız doğru adrese denk geldiniz. Antigonia Cafe Bursa adıyla profesyonel hizmet veriyoruz. Kutlamanızı kusursuz bir hizmetle gerçekleştirmek işitiyorsanız, bekliyoruz.

Sade bir nikah seçerek evlenmeyi tercih ettiniz. Ama bir kutlama olmazsa olmaz diyorsunuz. Bu yüzden Bursa’da bir mekân arıyorsunuz. Aileniz veya yakın çevrenizle yapacağınız bu kutlama bol kahkahalı hatıralarınızdaki en güzel anılardan biri olacak. Buna layık servis yapan ve güler yüzlü personeli olan bir restoran bulmalısınız. Bu da aslında çok zor değil. Çünkü doğru adresin hakkında yazısını okuyorsunuz. Bu özel kutlamanızı güzelleştirecek, hatırlanınca gülümsetecek bir yemek organizasyonu yaşamanız için elimizden geleni yapıyoruz.

Deniz manzarasına sahip bahçemizin tadını çıkarabiliyorsunuz. Ya da restoranımızın şık dekorasyonunun…. Seçim tamamen size ait. Hem denize bakarak hem de doğanın içinde böyle özel bir kutlama yapmak, harika! Ailenizle birlikte hoş vakit geçiriyorsunuz. Üstelik buna lezzetlerimiz eşlik ediyor. Tamamen hijyenik bir mutfakta hazırlanan yemeklerimizle adeta bir lezzet şölenine kapılıyorsunuz. Bunun dışında servis ekibimizin hızı. Başlangıçlar giderken ara sıcaklar gelirken hiç fark etmiyorsunuz bile. Asla gecikme yaşamadan ya da yemeklerinizde soğuma olmadan kutlamanızı yapıyorsunuz. Ayrıca deniz manzaramızı övmeden olmaz. Bu güzellik eşliğinde ancak böyle bir kutlama yapılır! Hoş vakit geçireceğiniz, yeni maceranızı kutlayacağınız bir yemek için harika bir manzara gerçekten.

Bursa’dasınız. Bu fırsatı kaçırmamalısınız. Üstün hizmet kalitesi ve lezzetli yemekler deniz manzarasıyla birleşince keyifli vakit geçireceğiniz bir organizasyon ortaya çıkıyor. İleride geriye dönüp baktığınızda yüzünüzde sıcak gülümsemenizin olacağı bir davet… Tüm bunlardan yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçmek! Üstelik bunu ücretsiz olarak gerçekleştirebiliyorsunuz! Deniz manzarası eşliğinde bir kutlama için…

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Gölcük Caddesi No: 100

 • Haritadaki Konumu

  Antigonia Cafe & Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.