Yel Et & Mangal Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Yel Et & Mangal Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Yel Et & Mangal Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Yel Et & Mangal Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Orman içinde Şehir merkezinde
Manzara
Panaromik manzara Park manzaralı Şehir manzaralı Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Yel Et & Mangal Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Yel Et & Mangal Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Yel Et & Mangal Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Yel Et & Mangal Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


Yel Et & Mangal Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Yel Et & Mangal Restaurant 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Yel Et & Mangal Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yel Et & Mangal Restaurant düğün dışında piknik, açılışlar, davet ve resepsiyon, doğum günü, parti, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, baby shower ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00

Tüm Sorular

Yel Et & Mangal Restaurant Hakkında

Nikah sonrasında sevdiklerinizle beraber doyasıya eğlenmek ve bu mutlu günü kutlamak isterseniz sizi Yel Et &Mangal’a bekliyoruz. Antalya nikah sonrası yemek mekanları arasında yer alan Yel Et & Mangal Restaurant Konyaaltında kapılarını açıyor. Hem açık hem de kapalı alana sahip olan Yel Et & Mangal bu özelliğiyle dört mevsim tercih edilebiliyor.

Davet Alanları

Mekanımızda 2 adet davet alanı mevcut:
-Açık davet alanımızda çim zeminle hizmet veriyoruz. Burada kokteyl konseptli nikah sonrası yemek organizasyonları için 400 ila 500 kişiyi ağırlayabiliyoruz. Yemekli davetler içinse 300 ila 400 kişilik kapasitemiz bulunuyor.
-Kapalı alanımızdaysa kokteyl menülü davetler için 500 kişiye kadar kapasiteye sahibiz. Nikah sonrası yemeğinde ana yemekli menü servis edilecekse bu kapasite 400 kişi olarak güncelleniyor.

Dekorasyon

Yel Et & Mangal otantik atmosferiyle dikkat çekiyor. Kapalı mekanında ahşabın öne çıktığı restoranımızda oturma düzenini dikdörtgen masalar ve beyaz sandalyelerle hazırlıyoruz. İsteğe göre masalarımızı birleştirerek tek bir uzun masa da oluşturabiliyoruz. Bahçemizdeyse genelde koyu renkli masa ve sandalyelere yer veriyoruz. Çiftin mekanı istekleri doğrultusunda dekore etme şansı da

Hizmetler

Antalya Konyaaltı nikah sonra yemek mekanlarından Yel Et & Mangal Restaurant’ta çiftleri menü tadımı ve menüde değişiklik imkanlarıyla karşılıyoruz. Engelli girişi için uygun olanaklara sahip olan mekanımızda ışık, ses ve sahne hizmetleri de mevcut. Buna ek olarak otopark alanımızda vale hizmeti de sizi bekliyor. Çiftler arzu ederlerde restoranımıza fotoğrafçı ve organizasyon firması getirebilirler.

Yiyecek / İçecek

Yemekli menümüz ordövr tabağıyla başlıyor. Bu tabakta ezme, rus salatası, beyaz peynir ve yaprak sarma gibi mezeler yer alıyor. Ara sıcaklarda servis edilen börek çeşitleri, kroket, sosis ve çiğköfte gibi alternatiflerden sonra sıra ana yemeğe geliyor. Ana yemekte hindi, kavurma, kanat ve köfte gibi hem beyaz hem de kırmızı et içeren seçeneklerimiz mevcut.

Mekanımız merkezi konumuyla çiftlere kolay ulaşım imkanı sunuyor. Restoranımızın avantajları arasında farklı davet alanı alternatiflerine sahip olması da yer alıyor. Yel Et & Mangal Restaurant nikah sonrası yemek fiyatları hakkında bilgi almak için yan tarafta görebileceğiniz ‘’Fiyat Teklifi’’ formunu doldurabilirsiniz. Dilerseniz telefon numaramızı tuşlayarak da bize ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi Vekili

İletişim

  • Adres:

    Molla Yusuf Mh. Hürriyet Cd. No:453 Çakırlar Konyaaltı/Antalya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Yel Et & Mangal Restaurant Yol Haritası

Yel Et & Mangal Restaurant Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Canan & Musa

Düğün Tarihi: 10.06.2022


Nişanımızı bu mekanda yaptık. Her şeyden çok memnun kaldık.Tam bir ekip çalışması vardı.İlgi ve alakasını bizden eksik etmeyen Büşra ve Eda hanıma teşekkür ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.