The Lime Restaurant

E-posta Gönder

  • Kaş, Antalya.

Kapasite Bilgileri

The Lime Restaurant
Açık Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

The Lime Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

The Lime Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

The Lime Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

The Lime Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

The Lime Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.The Lime Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


The Lime Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

The Lime Restaurant 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


The Lime Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

The Lime Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


The Lime Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

The Lime Restaurant düğün dışında açılışlar, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, nişan, parti, kurumsal etkinlikler ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

The Lime Restaurant Hakkında

The Lime Restaurant size Kaş’ta kaliteli müzik, lezzetli davet menüleri ve doyasıya eğlence vaat ediyor. Doğanın içerisindeki mekânımızda ağaçlarla süslediğimiz davet alanında nikâh sonrası yemek, iş ve aile toplantılarınıza ev sahipliği yapıyoruz. Hazır mısınız?

Biz isteklerinizi belirttiğiniz görüşmeler sonrasında hazırlıklara başladık bile. Çünkü her detayını düşünerek tasarladığımız gecede tüm isteklerinizi gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Birlikte güzel bir gece geçirmek için sevgi ve saygı çerçevesinde kaliteli hizmet veriyoruz. Ahşabın şıklığıyla kahverengi ve yeşil bir ortam yaratıyoruz… Doğanın tertemiz kokusuna ve manzaraya hayran kalacağınız bir atmosferde davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturuyoruz. 60 kişilik bahçemizde dikdörtgen masalarla yaptığımız düzenleme sayesinde hem rahat ve konforlu oluyorsunuz hem de sevdiklerinizle hoş sohbetler edebiliyorsunuz.

Hafif müzik ve eğlenceyle başlayan ziyafetiniz için ara sıcak ve aperatiflerle konuklarınızı ağırlıyoruz. Ancak ilerleyen saatlerde şık masalarınızı bir de enfes tatlarla donatıyoruz. The Lime Restaurant menülerini beğeneceğinizden hiç şüphemiz yok! Zaten davet öncesi belirlemeyi tercih ettiğiniz özel lezzetler ve ana yemeklerimiz için lezzet garantisi veriyoruz. Taze malzemeler, mevsiminde balık ve deniz mahsulleriyle taçlandırdığımız sofralarınızda; lezzetin ilk koşulunun tazelik olduğunu biliyoruz. Bu arada alkollü ve alkolsüz içecek servislerinizi konuklarınıza sorarak isteklerine göre yapıyoruz. Kutlamanızın sonuna doğru tatlı ve meyve sunumlarıyla ağzınızı tatlandırıyoruz. Tavsiyede bulunmak istediğimiz bir konu da var. Barmenleriniz ve ekibimizin özel seçimi olan kokteyllerimizi denemeniz!

Sakin ve huzurlu bir eğlence tercih edenlerin tercihi olan bahçemizde sizi bekliyoruz. Sevdiklerinizi en iyi şekilde ağırlamak ve mutluluğunuza şahitlik etmek için saatler 24.00’ı gösterene kadar açığız.

The Lime Restaurant Kalkan iletişim formu bu sayfa üzerinde yer alıyor. Bir ân önce hazırlıklara başlamak için formu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayın.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.