Samphire Restaurant

E-posta Gönder

  • Kaş, Antalya.

Kapasite Bilgileri

Samphire Restaurant
Açık Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Samphire Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Samphire Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Teras
Manzara
Deniz manzaralı Panaromik manzara
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Samphire Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Samphire Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Samphire Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Samphire Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Samphire Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Samphire Restaurant 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Samphire Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Samphire Restaurant düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Samphire Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Samphire Restaurant düğün dışında doğum günü, kurumsal etkinlikler, açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, davet ve resepsiyon ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Samphire Restaurant Hakkında

Samphire Restaurant ekibi olarak sizi doğanın eşsiz güzelliğiyle, Kalkan’da karşılıyoruz. Mutlu ânlarınıza, romantik kutlamalara ve en özel başlangıçlarınıza burada şahitlik ediyoruz. Terastan seyredeceğiniz yemyeşil dağlar ve denizin zarafeti kutlamalarınızı taçlandırıyor. Biz de profesyonel ekibimizle güler yüzlü bir şekilde gün batımında konuklarınızı karşılıyor ve masalardaki yerlerine buyur ediyoruz. Hazır mısınız?

Heyecanlı olduğunuzu biliyoruz! Ancak endişelenmenize hiç gerek yok. Çünkü nikâh sonrası özel bir akşam yemeği için tercih ettiğiniz restoranımızda, güzel bir gece sizi bekliyor… Mutluluğunuz için çalışan ekibimiz ve sevdikleriniz sayesinde unutulmaz ânlar yaşıyorsunuz. Her şeyin özenle seçildiği, düşünüldüğü ve tasarlandığı bir atmosferde bulunuyorsunuz. Rahatlığınız ve konforunuzu düşünerek hareket ediyoruz. Bu yüzden bembeyaz masalar ve sandalyelerle davetli sayınıza göre şık bir düzen oluşturuyoruz. Yemekli düzende 60 kişilik davetli kapasitesine sahip terasta; zarif detaylara, özel aksesuarlara, mavi renkte runnerlara yer veriyoruz. Birbirinden şık aydınlatmalar tercih ettiğimiz terasta, sarı ışık ve mumlar otantik bir şıklık da yaratıyor.

Doğanın ve denizin güzelliğiyle büyüleneceğiniz bu çok özel gecede, Samphire Terrace Restaurant & Bar’da enfes tatlarla sunumlar yapıyoruz. En iyi şekilde ağırlamayı hedeflediğimiz konuklarınıza özenle seçtiğiniz damak tadınıza uygun lezzetleri gece boyunca ikram ediyoruz. Her bir sunumda usta şeflerimizin ve mutfak ekibimizin özel çalışmalarını görüyorsunuz. Lezzet ve tazelik garantisi verdiğimiz ana yemek sunumlarına ek olarak; aperatifler, ara sıcak, soğuk mezeler, deniz mahsulleri ve tatlı ikramı da var. Ziyafete dönüştürdüğümüz kutlamanızda bolca eğlenmeyi de hedeflediğinizin farkındayız. Hafif müzik ve şarkılarla güzel bir gece geçirmeniz için çalışıyoruz!

Siz de Samphire Restaurant Kalkan’da aileniz ve dostlarınızı ağırlamak istiyorsanız, iletişim bilgileri bu sayfanın üst kısmında yer alıyor. Üstelik nikâh sonrası yemek, bekârlığa veda partisi, doğum günü, yıl dönümü ve kutlamalarınızda şık konseptlerle fark yaratmaya da hazırız.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.