Ruhi Bey Meyhanesi

E-posta Gönder

  • Kaş, Antalya.

Kapasite Bilgileri

Ruhi Bey Meyhanesi
Açık Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Ruhi Bey Meyhanesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Ruhi Bey Meyhanesi Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Ruhi Bey Meyhanesi Sıkça Sorulan Sorular

Ruhi Bey Meyhanesi düğün fiyatları ne kadar?

Ruhi Bey Meyhanesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Ruhi Bey Meyhanesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Ruhi Bey Meyhanesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ruhi Bey Meyhanesi 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Ruhi Bey Meyhanesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ruhi Bey Meyhanesi düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Ruhi Bey Meyhanesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ruhi Bey Meyhanesi düğün dışında kurumsal etkinlikler, baby shower, açılışlar, davet ve resepsiyon, doğum günü, bayi toplantısı ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Ruhi Bey Meyhanesi Hakkında

Ruhi Bey Meyhanesi, Andifli mevkiinde enfes tatlarla konuklarımızı ağırlamaya devam ediyoruz. 1949 yılından bu yana hizmet verdiğimiz adreste anılarla bir bütün oluyor, tüm konuklarımıza huzuru ve doğanın zarafetini sunuyoruz. Kaş’ta hâlâ değişmeyen adresimizde, nikâh sonrası yemek ve kutlamalar için tercih edilen bir mekân olmayı nasıl mı başarıyoruz? Sevgi ve saygı çerçevesindeki fark yaratan hizmet anlayışımızla. Daima yüksek kalite standartlarıyla hizmet veren deneyimli ekibimizin maharetlerini de söylemeden geçmeyelim. Çünkü biz, ailemizle bir bütün ve konuklarımızla çok özeliz.

Düzenlediğimiz davetler de özel elbette! Size özel bir konseptle fark yaratmak için hazırız. Yemekli etkinlikler için daha önceden yaptığımız görüşmeler doğrultusunda, 80 kişiye kadar konuğunuzu ağırlayabiliyoruz. Birbirinden şık masalarda, sevdiklerinizi en iyi şekilde ağırlamak için çalışıyoruz. Mavi beyaz yenilenen dekorasyonuyla dikkat çeken bahçemizde, dikdörtgen masalarla zarif bir davet alanı tasarlıyoruz. Otantik detaylar, özel aydınlatmalarla doğal bir atmosfer yaratıyor, sarmaşıklarla ışıl ışıl gecenize mevsim çiçeklerinin kokularını taşıyoruz.

Taş merdivenlerden çıkarak sofralarınızda yerinizi aldığınız ândan itibaren huzur bulacağınız bir manzarayla karşılıyor ve gece boyunca enfes tatlarla birbirinden özel sunumlar yapıyoruz. 30’dan fazla sıcak, soğuk meze çeşidimiz, mevsiminde taptaze balıklar, deniz mahsulleri ve belki de 50 yıldan fazla süredir kullandığımız tariflerimizle denizin bereketi donatıyor sofralarınızı. Kalitede vazgeçmeyen ekibimizle Ruhi Bey Meyhanesi menülerini sürekli yenilenerek farklı tatları yemek listemize katmaya da devam ediyoruz. Alakart hizmet verdiğimiz meyhanemizde, standart bir menü tasarlamak için yaptığımız görüşmelerde karar vermekte zorlanabilirsiniz. Çünkü her şeyi denemek isteyeceğinizden eminiz. Yine de tavsiye vermek gerekirse; sütte dil balığı, İspanyol karides, levrek simidi, tahinli patlıcan ezme, ızgara ve tava ahtapot bizim spesiyallerimizden.

Banttan çalan hafif müzik eşliğinde, güzel bir gece için Ruhi Bey Meyhanesi Kaş’ta sizi bekliyoruz. Fark yaratan bir nikâh sonrası eğlencesi için bu sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Andifli Mah. Süleyman Sadıkçı Sok. Kaş/ Antalya

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.