Öztürk Kolcuoğlu Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Öztürk Kolcuoğlu Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Öztürk Kolcuoğlu Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Öztürk Kolcuoğlu Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Öztürk Kolcuoğlu Restaurant Sık Sorulan Sorular

Öztürk Kolcuoğlu Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Öztürk Kolcuoğlu Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Öztürk Kolcuoğlu Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Öztürk Kolcuoğlu Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Öztürk Kolcuoğlu Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Öztürk Kolcuoğlu Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Öztürk Kolcuoğlu Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Öztürk Kolcuoğlu Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Öztürk Kolcuoğlu Restaurant düğün dışında davet ve resepsiyon, parti, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, açılışlar, kına, nişan, baby shower, bayi toplantısı, doğum günü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Öztürk Kolcuoğlu Restaurant Hakkında

Eşsiz deniz manzarası eşliğinde lezzetli yemekler yiyerek hoş sohbetler edebileceğiniz atmosfere sahibiz. Öztürk Kolcuoğlu Restaurant Alanya olarak uzun yıllar boyunca Antalya’da faaliyet gösteriyoruz. Denize karşı rahatlatıcı bir gün geçirirken size kusursuz hizmet anlayışımızla güler yüzlü bir şekilde hizmet veriyoruz. Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne sizden aldığımız geri dönüşlerle kendimizi yeniledik. Her sene farklı bir yüzümüzle seni tanıştırıyor ve restoranımızı yeniliyoruz.

Özel günlerinizde sizi ve davetlileri en iyi şeklide karşılıyoruz. İş yemekleri kurumsal toplantılar doğum günleri, nikâh sonrası aile yemeği organizasyonu kutlamaları için tercih edilen restoranımızda ihtiyaç duyduğunuz her türlü hizmeti vermekteyiz. Ayrıca düğün, nişan gibi özel gün kutlamalarında restoranımızı çifte tahsis ediyor, hayatlarında attıkları en önemli adımı keyifli bir şekilde
kutlayacakları bir alan sunuyoruz.

Öztürk Kolcuoğlu Restaurant’ta geçirebilmeniz için tam isteyebileceğiniz bir mekân. Açık ve kapalı davet alanına sahip restoranımızdan istediğiniz alanı size tahsis ediyoruz. Açık alanımız Alanya’nın en güzel sahiline karşı konumlanan panoramik manzaralıdır. Kapalı alanımız ise şık tasarımı ile göze
çarpan ferah bir ambiyansa sahip. Davetli sayınıza uygun olarak masalarımızın düzenini ayarlıyoruz. Konsept bir gün geçirmek isterseniz dışarıdan organizasyon firması getirebilir mekânı istediğiniz tarzda süsleyebilirsiniz. Masa ve sandalyeleri seçtiğiniz renkte giydirebilir balonlarla mekâna şirin bir hava katabilirsiniz. Gün batımına ve akşam parıldayan yıldızlara karşı keyifli vakit geçirebileceğiniz bir atmosferde bulacaksınız kendinizi.

Birbirinden lezzetli yemeklerin bulunduğu menü içeriğimizden damak zevkinize uygun seçeneği bulmanız için size danışmanlık yapıyoruz. Yemeklerde kullandığımız ürünlerin kalitesini önemsiyor, güvenilir iş ortaklarımızdan temin ediyoruz. Yemeklerin lezzeti kadar sunumu da bizim için önemlidir. Şık ve sıcak servis ettiğimiz yemeklerle sizi lezzet yolculuğuna çıkarıyoruz. Siz de özel günlerinizi bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyorsanız Öztürk Kolcuoğlu Alanya telefon bilgisi için sayfa üzerinden bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Ahmet Tokuş Cad. Çimen Otel Karşısı Alanya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Öztürk Kolcuoğlu Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.