Nuri's Beach Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Nuri's Beach Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 50

Nuri's Beach Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Nuri's Beach Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı Şehir manzaralı Doğa manzaralı
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Hayır
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Nuri's Beach Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Nuri's Beach Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Nuri's Beach Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Nuri's Beach Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Nuri's Beach Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Nuri's Beach Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 50 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Nuri's Beach Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Nuri's Beach Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Nuri's Beach Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Nuri's Beach Restaurant düğün dışında parti, doğum günü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Nuri's Beach Restaurant Hakkında

Özel gün kutlamalarınız için doğru bir tercih yapmak istiyorsunuz. Bu özel günde gönlünüzce gecenizi emanet edebileceğiniz bir adres arıyorsunuz doğru mu?

Biz Nuri's Beach Club Restaurant olarak hayal ettiğiniz geceyi tasarlıyor, aileniz ve dostlarınızla beraber ‘evet’ dediğiniz ânı güzelleştiriyoruz Mekânımızda sevdiklerinizle beraber güzel anlar geçirirken en güzel lezzetleri masalarınıza ulaştırıyor, tadına doyamayacağınız bir geceye sahip olmanızı sağlıyoruz. Restoranımızda plaj düğünü başta olmak üzere; bekârlığa veda partileri, nişan kutlamaları, nikâh sonrası yemeği etkinliklerinizi eşsiz manzaraya karşı unutulmaz kılabilirsiniz.

Limanağzı mevkiinde turkuaz renkli bir deniz manzarası hayal edin. Balıklar eğlencenize eşlik edecek. Dahası Caretta Carettalarda! Kaş manzarasında gün batımında muhteşem bir plaj düğünü, eğlence sonrası eşsiz bir yemek etkinliği muhteşem olmaz mıydı? Sevdiklerinizle birlikte eğlenceli ve keyifli vakit geçirebileceğiniz bir adreste bulacaksınız kendinizi.

Restoranımız 200 kişiyi banket düzeninde ağırlayabileceğimiz kapasitededir. Kokteyllerde daha fazla kişiye de hizmet verebiliyoruz. Masa ve sandalye seçimini, yerleşim planını ve süslemesini istediğiniz şekilde yapıyor, farklı konseptte bir kutlama gerçekleştirmek isterseniz, organizasyon firmalarından aksesuar ve dekor temin edebiliyoruz. Profesyonel orkestra ve müzisyenlerle anlaşarak eğlenceyi sizinle buluşturuyor, unutamayacağınız bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Akdeniz ve Türk mutfağının en güzel lezzetlerini sunduğumuz gecenizde Kaş manzarasını sunuyor, keyifli sohbetlerinizin adresi haline geliyoruz. Davetleriniz için mutfağımızda hummalı bir çalışma oluyor. Deneyimli mutfak ekibimiz tüm plana hâkim. Sizinle beraber hazırladığımız yemek menüsünü dikkatle inceledikten sonra taze ve kaliteli ürünlerle lezzetleri hazırlamaya başlıyorlar. Mutfağımızda hijyene ve gıda koşullarına oldukça önem veriyoruz. Sunduğumuz lezzetleri gün içinde hazırlıyor, asla bir önceki gün hazırladığımız hiçbir lezzeti sunuyoruz.

Özel zeytinyağları ile hazırlanan mezelerimiz, Türk mutfağının en güzel tatlılarından oluşan bir menü düşünün! Hepsi davetlilerinizin beğenisine sunulmak üzere hazırlanıyor. Yemeğinizi yerken manzaramıza karşı keyifli sohbetler edebilecek, restoranımızın güzelliğine karşı büyüleneceksiniz. Restoranımızdan mutlu ayrılmanız için çalışıyor, yıllardır bu sektördeki başarılarımızla beraber Nuri's Beach Restaurant olarak adımızdan söz ettiriyoruz.

Nuri's Beach Restaurant fiyatları hakkında bilgi almak için sayfa üzerinde bulunan “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklamanız yeterlidir. Hayal ettiğiniz eğlenceyi sizinle buluşturuyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Limanağzı mevkii Kaş/Antalya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Nuri's Beach Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.