Mussakka Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Mussakka Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Mussakka Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Mussakka Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Mussakka Restaurant Sık Sorulan Sorular

Mussakka Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Mussakka Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Mussakka Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Mussakka Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Mussakka Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Mussakka Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Mussakka Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Mussakka Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mussakka Restaurant düğün dışında kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, doğum günü, nişan, kına, bayi toplantısı ve baby shower hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Mussakka Restaurant Hakkında

Eşsiz lezzetler yiyerek özel günlerinizi unutulmaz bir şekilde geçirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Musakka Restaurant Kalkan olarak uzun yıllar boyunca Antalya’nın en güzel noktalarından birinde faaliyet gösteriyoruz. Eşsiz Kalkan limanı ve deniz manzarası eşliğinde rahat mekânımızda dinlendirici ve ferah bir gün geçirebileceksiniz.

Şehrin gürültüsünden uzak olan restoranımız faaliyette olduğu yıldan bugüne birçok organizasyonlara da ev sahipliği yaptı. Aile ve arkadaşlarınızla birlikte nikâh sonrası yemeği organizasyonu geçirmek istiyor, doğum gününüzü denize karşı bir eğlencede kutlamak istiyorsanız Musakka Restaurant olarak size unutulmaz bir gün yaşatıyoruz. Ayrıca kurumsal etkinlik ve yemekli organizasyonlarına da ev sahipliği yapıyoruz.

Açık ve kapalı olmak üzere iki bölümden oluşan restoranımızda genellikle beyaz rengin hâkim olduğu dekorasyonumuzla sizi karşılıyoruz. Organizasyonunuzdan önce davetli sayınızı öğreniyor bu doğrultuda masa ve sandalyelerimizi konumlandırıyoruz. Masa örtülerini beyaz üzerine pembe rengini tercih ediyor canlı çiçeklerle birlikte masaları süslüyoruz. Konsept bir gün geçirmek istiyorsanız anlaşacağınız organizasyon firmasıyla birlikte organizasyon yapacağınız alanı süsleme imkânı d a tanıyoruz.

Profesyonel canlı müzik sanatçımız eşliğinde kulağa hoş gelen müzikler dinleyebileceksiniz. Restoranımızda belirli günler canlı müziğimiz oluyor. Gitar ve dillerden düşmeyen Türkçe ve yabancı şarkılarla eğlencenizi ikiye katlıyoruz.

Kalkan Musakka Restaurant olarak organizasyonlara özel menüler oluşturuyoruz. Et ve balık ürünlerimizi günlük olarak temin ediyor istediğiniz pişirme yöntemini uygulayarak hazır hale getiriyoruz. Deniz mahsulleri menümüzde oldukça fazla çeşitimiz olduğundan dolayı damak zevkinize uyan bir lezzet bulabileceksiniz. Türk ve Dünya mutfaklarındaki lezzetleri harmanlayarak oluşturduğumuz menümüzde birçok menü ve ara sıcağımız da bulunuyor. Alkollü ve alkolsüz içecek seçeneğimizle ana yemeklerinize eşlik edebileceksiniz. Siz de bizim ev sahipliğimizde aile ve arkadaşlarınızla unutulmaz bir gün yaşamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Mustafa Kocakaya Cad. Kalkan

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Mussakka Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.