Nikah Sonrası Yemeği Antalya

Marina Tesisleri

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Marina Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Marina Tesisleri Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Marina Tesisleri Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Deniz kenarında Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Deniz manzaralı Panoramik manzaralı Doğa manzaralı

Marina Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Marina Tesisleri düğün fiyatları ne kadar?

Marina Tesisleri düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Marina Tesisleri düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Marina Tesisleri kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Marina Tesisleri 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Marina Tesisleri düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Marina Tesisleri düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Marina Tesisleri düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Marina Tesisleri düğün dışında kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Marina Tesisleri Hakkında

Hayallerinizdeki düğünü Akdeniz’i ayaklarınızın altına seren ve güneşin batışı ile sizi büyüleyen harika bir atmosferde düzenlemek istemez misiniz? İşte biz Marina Restaurant Antalya Örnekköy mevkiinde tam da bu bahsettiğimiz gibi hatta daha bile fazlasını sunuyoruz. Uzun yıllardır mekan işletmeciliği yapıyor ve restoranımızda yerli ve yabancı konuklarımızı ağırlıyoruz. Verdiğimiz yemek servis hizmetinin yanı sıra özel gün ve gece kutlamalarına da ev sahipliği yapıyoruz. Bunların başında da düğünler geliyor. Hayatlarını birleştirerek dünyaevine girmeye adım atan çiftlerimizin en mutlu anlarına şahitlik ediyoruz.

Düğünleri düzenleyebileceğimiz ve her mevsim şartına uygun farklı mekan alternatiflerine sahibiz. En büyükten küçüğüne doğru sayarak bilgiler vermek ve karar aşamanıza yardımcı olmak istiyoruz. En geniş alana sahip olan kır alanımız tam tamına 700 kişilik bir konuk ağırlama kapasitesine sahip. Burada en kalabalık düğünleri bir şölen havasında düzenleyebiliyor ve eğlenceli kır düğünlerine imza atıyoruz. İkinci seçeneğimiz ise hem farklı hem de çok romantik bir havaya sahip olan iskelemiz. Denizin üzerinde ve masmavi sularla iç içe bir alan olarak çiftlerimiz tarafından çokça tercih ediliyor. Üstelik 350 kişilik kapasitesiyle de oldukça geniş. Son seçeneğimiz butik davetler için yaz kış hizmet verebilen sahil manzaralı restoranımızın iç kısmı ve burada 110 kişilik bir kapasite sunuyoruz.

Temelde bir restoran olduğumuz için yemekli düğünlerde hem çok lezzetli hem de bol seçenekli menüler sunabiliyoruz. Düğünler haricinde nişan merasimleri, kına geceleri, özel davetler, sünnet törenleri, doğum günü kutlamaları, yıl dönümü etkinlikleri, evlilik teklifleri, kurumsal etkinlikler, partiler ve daha pek çok toplu organizasyona da kendi dinamiklerine uygun şekilde ev sahipliği yapabiliyoruz.

Hepsi ve daha fazlası için Marina Tesisleri Antalya Lara’da sizi bekliyor. Yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Örnekköy Plajları Antalya

 • Haritadaki Konumu

  Marina Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.