Körfez Aşiyan Restaurant

E-posta Gönder

  • Konyaaltı, Antalya.

Kapasite Bilgileri

Körfez Aşiyan Restaurant - Nikah Sonrası Yemeği
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Körfez Aşiyan Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
350 - 500 TL

Körfez Aşiyan Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Çim alan Orman içinde Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Deniz manzaralı Panaromik manzara Şehir manzaralı Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Körfez Aşiyan Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

{Körfez Aşiyan Restaurant} kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Körfez Aşiyan Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00


Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel, Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryen

Tüm Sorular

Körfez Aşiyan Restaurant Hakkında

Körfez Aşiyan Restaurant, ağaçların gölgesinde doğaya bakan bir pencere. 2015’te hizmete açılan restoranımızı farklı kılan detaylar arasında tertemiz havası, Türk ve Osmanlı esintili olup özellikle balık lezzetini ön plana çıkaran mutfağı, adını aldığı kuş yuvaları gibi sizin dünyaya yukarıdan bakmanızı sağlayan biricik konumu gibi noktaları sayabiliriz. Hem açık hem kapalı davet alanlarıyla hizmet veren restoranımızda fasıl müzikli akşamlar gibi eğlenceleri de unutmuyoruz.

Davet Alanları

Akdamlar Körfez Aşiyan Restaurant Konyaaltı/Antalya’da bulunuyor ve dört bir yandaki dağların arasında yemyeşil bir manzara sunan sıcak bir ortama sahip. Gölgeli, havası bol oksijenli bir noktada yer alan restoranımızın 100 kişilik kapalı mekan, 150 kişilik de açık teras kapasitesi mevcut. Camekan kaplı duvarlarımız sayesinde kapalı alanda dahi manzara en az terasta olduğu kadar nefes kesici. Üstelik çardaklar ve şemsiyelerle güneşe karşı korunuyoruz da.

Dekorasyon

Körfez Aşiyan Restaurant’ın size kendinizi evinizde hissettirecek sıcak ortamını tavandan zemine tamamen ahşaptan oluşan döşememize borçluyuz. Hasır görünümlü sandalyelerimiz, beyaz örtüler ve krem rengi servisler serili ahşap masalarımız oturma düzenini oluşturmakta. Hem iç hem dış mekanda ağaç ve çiçek gibi irili ufaklı saksı bitkilerine bolca yer vererek doğa manzaramızın bize kazandırdığı dinginliği pekiştiriyoruz. Ayrıca mekanımızın bir şöminesi de var.

Hizmetler

Körfez Aşiyan Restaurant Antalya’da fasıl müzikli eğlence akşamları düzenleyen mekanlardan biri. Dilerseniz nikah sonrası yemek davetinizi böyle bir akşamda verebilirsiniz. Işık, ses ve sahne kurulumları mekanımız bünyesinde yapılıyor. Restoranımız, çocuk oyun alanı ve açık otoparkı ile misafirlerinizi rahat ettiriyor. Türk-Osmanlı lezzetlerine yoğunlaşan bir restoran olarak hizmet vermemizin getirdiği profesyonellikle istediğiniz her türlü lezzeti masalarınıza getirebilmemiz de cabası. Balıklı ve etli yemeklerin yanında çeşit çeşit meze ve tatlı uzmanlık alanımız.

Körfez Aşiyan Restaurant, eşsiz konumuyla size uçsuz bucaksız yeşilin içinde huzur verici bir ortam sunuyor. Kültürümüzün en sevilen tatlarını bünyesinde toplayan bir menüyle hizmet veren restoranımızda hem açık hem kapalı alanda davet verebilme ayrıcalığına sahipsiniz. O halde Körfez Aşiyan Restaurant fiyatları ve rezervasyon detayları gibi bilgilere hemen erişmek için aşağıdaki kanallar aracılığıyla bize ulaşabilir veya yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.