Nikah Sonrası Yemeği Antalya

Körfez Aşiyan Restaurant

  • Kapasite
    50 - 150 Kişi

  • Kişi Başı
    750 - 1.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Körfez Aşiyan Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL

Körfez Aşiyan Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Körfez Aşiyan Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Balkon Çim alan Orman içinde Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Deniz manzaralı Panoramik manzaralı Şehir manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı

Körfez Aşiyan Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Körfez Aşiyan Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Körfez Aşiyan Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Körfez Aşiyan Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Körfez Aşiyan Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Körfez Aşiyan Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Körfez Aşiyan Restaurant Hakkında

Körfez Aşiyan Restaurant, ağaçların gölgesinde doğaya bakan bir pencere. 2015’te hizmete açılan restoranımızı farklı kılan detaylar arasında tertemiz havası, Türk ve Osmanlı esintili olup özellikle balık lezzetini ön plana çıkaran mutfağı, adını aldığı kuş yuvaları gibi sizin dünyaya yukarıdan bakmanızı sağlayan biricik konumu gibi noktaları sayabiliriz. Hem açık hem kapalı davet alanlarıyla hizmet veren restoranımızda fasıl müzikli akşamlar gibi eğlenceleri de unutmuyoruz.

Davet Alanları

Akdamlar Körfez Aşiyan Restaurant Konyaaltı/Antalya’da bulunuyor ve dört bir yandaki dağların arasında yemyeşil bir manzara sunan sıcak bir ortama sahip. Gölgeli, havası bol oksijenli bir noktada yer alan restoranımızın 100 kişilik kapalı mekan, 150 kişilik de açık teras kapasitesi mevcut. Camekan kaplı duvarlarımız sayesinde kapalı alanda dahi manzara en az terasta olduğu kadar nefes kesici. Üstelik çardaklar ve şemsiyelerle güneşe karşı korunuyoruz da.

Dekorasyon

Körfez Aşiyan Restaurant’ın size kendinizi evinizde hissettirecek sıcak ortamını tavandan zemine tamamen ahşaptan oluşan döşememize borçluyuz. Hasır görünümlü sandalyelerimiz, beyaz örtüler ve krem rengi servisler serili ahşap masalarımız oturma düzenini oluşturmakta. Hem iç hem dış mekanda ağaç ve çiçek gibi irili ufaklı saksı bitkilerine bolca yer vererek doğa manzaramızın bize kazandırdığı dinginliği pekiştiriyoruz. Ayrıca mekanımızın bir şöminesi de var.

Hizmetler

Körfez Aşiyan Restaurant Antalya’da fasıl müzikli eğlence akşamları düzenleyen mekanlardan biri. Dilerseniz nikah sonrası yemek davetinizi böyle bir akşamda verebilirsiniz. Işık, ses ve sahne kurulumları mekanımız bünyesinde yapılıyor. Restoranımız, çocuk oyun alanı ve açık otoparkı ile misafirlerinizi rahat ettiriyor. Türk-Osmanlı lezzetlerine yoğunlaşan bir restoran olarak hizmet vermemizin getirdiği profesyonellikle istediğiniz her türlü lezzeti masalarınıza getirebilmemiz de cabası. Balıklı ve etli yemeklerin yanında çeşit çeşit meze ve tatlı uzmanlık alanımız.

Körfez Aşiyan Restaurant, eşsiz konumuyla size uçsuz bucaksız yeşilin içinde huzur verici bir ortam sunuyor. Kültürümüzün en sevilen tatlarını bünyesinde toplayan bir menüyle hizmet veren restoranımızda hem açık hem kapalı alanda davet verebilme ayrıcalığına sahipsiniz. O halde Körfez Aşiyan Restaurant fiyatları ve rezervasyon detayları gibi bilgilere hemen erişmek için aşağıdaki kanallar aracılığıyla bize ulaşabilir veya yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Akdamlar Mh. 4224 Sk. No:27 / 1

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.