Kleo Cafe & Bar

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kleo Cafe & Bar
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Kleo Cafe & Bar Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Kleo Cafe & Bar Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Deniz kenarında Kolonsuz salon Şehir dışında Teras Yüksek tavan
Manzara
Deniz manzaralı Panoramik manzara Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Kleo Cafe & Bar Sık Sorulan Sorular

Kleo Cafe & Bar düğün fiyatları ne kadar?

Kleo Cafe & Bar düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Kleo Cafe & Bar düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Kleo Cafe & Bar kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kleo Cafe & Bar 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Kleo Cafe & Bar düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kleo Cafe & Bar düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Kleo Cafe & Bar düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kleo Cafe & Bar düğün dışında parti, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Kleo Cafe & Bar Hakkında

Eşsiz manzara eşliğinde özel günlerinizi kutlamaya ne dersiniz? Kleo Cafe Bar olarak uzun yıllar boyunca Antalya’nın incisi Kaş’ta hizmet veriyoruz. Faaliyette olduğumuz yıldan bu güne kendimizi geliştirerek her sezon farklı tarzımızla karşınıza çıkıyoruz. Deniz manzaralı olan mekânımızda yorgun bir haftanın ardından huzuru bulabilecek lezzetli yemekler yiyerek gününüzün keyfini çıkarabileceksiniz. Özel günlerde tercih edilen mekânlar arasında olduğumuz doğrudur. Doğum günleri, nikâh sonrası aile yemeği, nişan kutlamaları başta olmak üzere butik organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz.

Mekânımız Kalkan merkezde yer almaktadır. Eşsiz panaromik manzara eşliğinde unutulmaz bir gün geçirmeniz için sizi kusursuz hizmet anlayışımızla buluşturuyoruz. Organizasyonlarınızın başından sonuna kadar özel olarak ilgileniyor eksiz bir gün geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Açık ve kapalı olmak üzere iki bölümümüz bulunmaktadır. Yaz ve kış mevsimleri için özel olarak önlem alıyor ve gerekli ısıtma ve soğutma sistemlerini temin ediyoruz. İç mekânımız camla çevrili olduğundan dolayı manzaraya yine hâkim olabileceksiniz. Yeşilin maviyle buluşmasını izleyebilecek sevdiklerinizle hoş sohbetler ederek özel günlerinizi kutlayabileceksiniz.

Konsept bit gün geçirmek istiyorsanız anlaşacağınız organizasyon firmasıyla birlikte süsleme imkânı da tanıyoruz. Böylece davetli sayınıza göre hazırladığımız masa ve sandalyeleri istediğiniz gibi süsleyebilecek kendi tarzınızı oluşturduğunu bir organizasyon geçirebileceksiniz.

Kleo Cafe Bar Kalkan lezzetlerimizden bahsetmek gerekirse usta aşçımız tarafından yapılan yemeklerimiz sıcak servis edilmektedir. Hijyen kurallarına önem verdiğimizden dolayı mutfağımızı saat başı temizliyor aynı kuralı restaurantımızın bütün alanlarında da uyguluyoruz. Güvenilir iş ortaklarımızdan balık ve et ürünlerimizi temin ediyoruz. Lezzetli bir yemeğinin kaliteli ürünler kullanarak yapıldığını bildiğimizden dolaya kullandığımız ürüne çok önem veriyoruz. Günlük olarak taze yeşillik ve sebze alıyor lezzetli salatalarla masaları süslüyoruz. Siz de sevdiklerinizle birlikte unutulmaz bir gün geçirmek ve lezzetli yemekler yemek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.