Nikah Sonrası Yemeği Antalya

Kayı's Restaurant Bar

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kayı's Restaurant Bar Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Kayı's Restaurant Bar Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Kayı's Restaurant Bar Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Fotoğrafçı getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Doğa manzaralı

Kayı's Restaurant Bar Sıkça Sorulan Sorular

Kayı's Restaurant Bar düğün fiyatları ne kadar?

Kayı's Restaurant Bar düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kayı's Restaurant Bar düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kayı's Restaurant Bar kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kayı's Restaurant Bar 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Kayı's Restaurant Bar düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kayı's Restaurant Bar düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Kayı's Restaurant Bar düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kayı's Restaurant Bar düğün dışında baby shower, nişan, bayi toplantısı, doğum günü, parti, kurumsal etkinlikler ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Kayı's Restaurant Bar Hakkında

Özel günleriniz, davet ve toplantılarınızda; profesyonel hizmet ekibi ve misafirlerinin memnuniyetini ön planda tutan çalışma prensibimiz ile sizleri ağırlamak için buradayız. Kayı's Restaurant&Bar olarak uzun yıllar boyunca Antalya’nın Manavgat ilçesinde faaliyet gösteriyoruz. Mevsim koşullarından etkilenmemenizi sağlayacak mekân alternatifleri, masa düzeni seçeneklerimizle birlikte istediğiniz gibi bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Faaliyette olduğumuz yıldan bu güne tercih edilen nikâh sonrası düğün yemeği organizasyonları için tercih edilen bir adresiz. Bunun dışında; doğum günleri, kurumsal etkinlik ve toplantılar, nişan sonrası yemeklerine de ev sahipliği yapıyoruz.

Faaliyette olduğumuz günden bugüne misafirlerimize kusursuz hizmet sunduğumuzdan dolayı kısa zaman içinde tercih edilen adreslerden biri olma özelliği kazandık.

Restoranımızın açık ve kapalı olmak üzere iki bölümü bulunmaktadır. Davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalye düzenimizi hazırlıyoruz. Siz gelmeden masanızı hazırlıyor, sizi lezzet yolculuğuna çıkarıyoruz. Alışılmışın dışında konseptimiz ve göz yormayan mekân tasarımımızla rahat bir gün geçireceksiniz. Masa ve sandalye giydirmelerinde genellikle açık renkler kullanıyoruz. Konsept bir organizasyon geçirmek istiyorsanız organizasyon firmalarından temin edeceğimiz dekor ve aksesuralarla mekânımızı süsleme imkânı tanıyoruz.

Kayı's Restaurant&Bar olarak lezzetlerimizden bahsetmek gerekirse; dünya mutfağı ve yöresel lezzetlerimizden oluşan zengin menümüzle sizi karşılıyoruz. Profesyonel aşçılarımız tarafından yapılan yemekleri hijyenik ortamda hazırlıyoruz. Temizliğe hizmet politikamız gereği önem verdiğimizden dolayı mekânımızın her köşesini saatlik olarak temizliyoruz. Et ve balık çeşitlerimizi güvenilir iş ortaklarımızdan temin ederek kaliteli lezzetlerimizle sizi buluşturuyoruz. İstediğiniz pişirme yöntemini kullanarak ana yemeğinizi hazırlıyor, lezzeti kadar sunumuna da önem veren aşçılarımız sanatını sunumda da gösteriyorlar. Siz de arkadaş ve ailenizle birlikte unutulmaz bir gün geçirmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Side Mah. Side Blv. 8/2 Manavgat

 • Haritadaki Konumu

  Kayı's Restaurant Bar Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.