Nikah Sonrası Yemeği Antalya

Kaleiçi Rönesans Otel

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kaleiçi Rönesans Otel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Kaleiçi Rönesans Otel Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Kaleiçi Rönesans Otel Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Tarihi yer manzaralı

Kaleiçi Rönesans Otel Sıkça Sorulan Sorular

Kaleiçi Rönesans Otel düğün fiyatları ne kadar?

Kaleiçi Rönesans Otel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kaleiçi Rönesans Otel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kaleiçi Rönesans Otel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kaleiçi Rönesans Otel 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Kaleiçi Rönesans Otel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kaleiçi Rönesans Otel düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Kaleiçi Rönesans Otel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kaleiçi Rönesans Otel düğün dışında kurumsal etkinlikler, nişan, açılışlar, davet ve resepsiyon, parti, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, doğum günü ve kına hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Kaleiçi Rönesans Otel Hakkında

Mutluluğa adım attığınız en özel günü Rönesans Otel Kaleiçi ayrıcalığında kutlayın. Kaliteli hizmet anlayışımız ve tüm misafirperverliğimizde Antalya’nın tarihi geçmişini gözlerinizde yaşayacağız Kaleiçi’nde faaliyet gösteriyoruz. Bütün mevsimlerde konaklama için mükemmel bir seçenek olan otelimizde yıl içerisinde birçok misafir ağırlıyoruz. Bunun yanı sıra özel organizasyon ve kutlamalara da ev sahipliği yaparak misafirlerimizin mutluluklarına şahitlik ediyoruz.

Otelimiz Antik Çağ kalıntılarını içere Kaleiçi’nde bulunduğundan dolayı sizi geçmişte uzak bir yolculuğa uğurluyoruz. Otel mimari yapısı da bölgenin yapısına uygun olarak restore edilerek tarihine hiç zarar verilmedi. Taş ve ahşap yapıdan oluşan otelimizin organizasyonlarınızı gerçekleştireceğiniz geniş bir bahçesi de bulunuyor. Ağaçlarla çevrili yemyeşil bir alan ve çim halı zeminli bahçemizde nikâh sonrası aile yemeği, nişan organizasyonu, kına ve bekârlığa veda partileri, kurumsal etkinlik ve eğlencelerinizi keyifli bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Organizasyonunuz için bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle nasıl bir kutlama gerçekleştirmek istediğinizi öğreniyoruz. 100 kişi kapasiteli bahçemizi size tahsis ediyor, ister yuvarlak ister dikdörtgen masalarla davet alanını hazırlıyoruz. Masa ve sandalye süslemeleri için güvenilir iş ortaklarımız olan organizasyon firmalarından destek alıyoruz. Bunun dışında anlaşacağınız organizasyon firmasıyla birlikte bahçeyi istediğiniz konseptte süsleme imkânınız da bulunuyor. Yemekli bir kutlama gerçekleştirecekseniz her damak zevkine uygun eşsiz lezzetlerin bulunduğu menüler hazırlıyoruz. Yemekler usta aşçılarımız tarafından kaliteli ürünler kullanılarak yapılıyor ve sizi eğlendirirken bir yandan da lezzet yolculuğuna çıkarıyoruz.

Siz de en özel günlerinizi tarihi bir mekânın mistik atmosferinde, alışılmışın dışında bir organizasyonla gerçekleştirmek istiyorsanız tam da doğru adrestesiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için ve rezervasyon içim Rönesans Otel Antalya iletişim bilgisine sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak ulaşabilirsiniz

Ekiple Tanışın

 • H.tufan Bektaş
  Firma Sahibi

İletişim

 • Adres::

  Barbaros Mah. Kandiller Sk. No:4 KALEİÇİ MURATPAŞA ANTALYA

 • Adres tarifi:

  Araç ile gelinecek ise Antalya Atatürk Caddesi üzerinde Kaleiçi girişinden girildiği takdirde 100 metre ileride. Yürüyerek gelinmesi halinde Atatürk Caddesi üzerinde Üçkapılar ( Hadrian Kapısı )' dan Kaleiçi' ne girildiğinde 100 metre ileride.

 • Haritadaki Konumu

  Kaleiçi Rönesans Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.