Grida Lara Et & Balık

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Grida Lara Et & Balık
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Grida Lara Et & Balık Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Grida Lara Et & Balık Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Grida Lara Et & Balık Sık Sorulan Sorular

Grida Lara Et & Balık düğün fiyatları ne kadar?

Grida Lara Et & Balık düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Grida Lara Et & Balık düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Grida Lara Et & Balık kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Grida Lara Et & Balık 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Grida Lara Et & Balık düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Grida Lara Et & Balık düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Grida Lara Et & Balık düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Grida Lara Et & Balık düğün dışında doğum günü, açılışlar, parti, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, nişan ve kına hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Grida Lara Et & Balık Hakkında

Nikâh organizasyonunuzdan sonra aile ve arkadaşlarınızla birlikte kutlama yemeği yapmak istiyorsanız size zengin menümüzdeki yemeklerimizle lezzet yolculuğuna çıkarıyoruz Grida Lara Balık olarak uzun yıllar boyunca Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde restoran işletmeciliği yapıyoruz. Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne misafirlerimizi kaliteli hizmet anlayışımızla birlikte güler yüzümüzle ağırlıyoruz.


Nikâh sonrası aile yemeği organizasyonları dışında; doğum günü, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz. Nasıl bir gün geçirmek istediğinizi öğrenerek davetli sayısına uygun olarak masa ve sandalye düzenini oluşturuyoruz. Konsept bir gün geçirmek isterseniz anlaşacağınız organizasyon firmasıyla birlikte süsleme yapabilirsiniz. Kendi tarzınıza uygun olarak masa ve sandalye giydirmelerini istediğiniz renk seçebilir farklı aksesuar ve dekorlarla restoranımıza canlılık katabilirsiniz.


Restoranımız kapalı alan olmasına rağmen etrafında açılır kapanır cam ve üstünde açılır kapanır tavan sistemi bulunduğundan dolayı kendinizi açık alanda gibi hissedeceksiniz. Her mevsim organizasyonlar için elverişli olan mekânımızda gerekli soğutma ve ısıtma sitemi bulunmaktadır. İç mekân konseptimiz misafirlerimizin rahat ve keyifli zaman geçirebileceği şekilde açık renklerle tasarlanmıştır. Mekânımız kolonsuz ve yüksek tavan olduğundan dolayı görüş açınız daralmadan ve ferah bir şekilde eğlenebileceksiniz. Şehir merkezinde olduğumuzdan dolayı davetliler ve size ulaşım kolaylığı sağlıyoruz. Otopark sıkıntısı çekmeden aracınızı güvenli alanlımıza bırakabilirsiniz


Grida Lara Restaurant olarak lezzetlerimizden bahsetmek gerekirse; ana yemek ve ara sıcaklarımızda çeşitli alternatifler sunuyoruz. Alkollü ve alkolsüz içkilerimizin yanına birbirinden farklı mezelerimiz eşlik ediyoruz. Anlaşmalı olduğumuz güvenilir iş ortaklarımızda et ve tavuk çeşitlerini kendimiz seçerek alıyoruz. Sebze ve yeşillikler günlük taze olarak alıyor çeşitli salata ve mezelerle masaları donatıyoruz. Profesyonel servis elemanlarımız yemekleri sıcak servis ederek güler yüzleriyle isteklerinizi yerine getiriyorlar. Siz de aile ve arkadaşlarınızla unutulmaz bir gün geçirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Çağlayan Mahallesi, 2048. Sk. Köşe Apt. D:19, 07230 Muratpaşa/Antalya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Grida Lara Et & Balık Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.