Gironda Restaurant

E-posta Gönder

  • Kaş, Antalya.

Kapasite Bilgileri

Gironda Restaurant
Açık Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Gironda Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Gironda Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Teras
Manzara
Deniz manzaralı Panaromik manzara Orman manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Gironda Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Gironda Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Gironda Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Gironda Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Gironda Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Gironda Restaurant 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Gironda Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Gironda Restaurant düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Gironda Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Gironda Restaurant düğün dışında nişan, baby shower, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, açılışlar ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Gironda Restaurant Hakkında

Mutlu bir birlikteliğe adım attığınız nikâh sonrasında dostlarınızla şık bir akşam yemeği düzenlemek istiyorsanız, Kaş tam size göre! Burada denizin kokusu ve doğanın zarafetiyle büyüleneceğiniz Gironda Restaurant terasında sizi bekliyoruz.

Çok özel ânlar yaşayacağınız bu gecede konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak için çalışıyoruz. İsteklerinizi öğrendiğimiz bir görüşmenin ardından da organizasyon sorumlusu ve ekibimizle birlikte harekete geçiyoruz. O gün gelip çattığında, ilk olarak değerli konuklarınız ve sizin için özel bir sofra kuruyoruz. Dikdörtgen masaları birleştirerek rahat ve konforlu bir davet alanı dekore ediyoruz. Yeşil ile mavinin baş döndüren güzelliğiyle uyumlu bir atmosfer yaratmak için mat renkleri ve beyazı tercih ediyoruz. Terasta sarı ışıklar, mum ve aksesuarlara da yer veriyoruz. Şehir ışıkları ve kalabalığı aşağıda kalırken burada huzur bulmanızı sağlıyoruz. 50 kişiye kadar misafirinizi ağırlayabildiğimiz terasta sevdiklerinizle baş başa olmanız da mümkün… Gecenin ilerleyen saatlerinde mutluluğunuza kadeh kaldırmak için köşe takımına geçebilir, sıcak ve samimi bir davette eğlenceye devam edebilirsiniz.

Gironda Kalkan menülerini de merak ediyor olmalısınız! Sofralarınızı taçlandıracak lezzetler, aşçılarımız tarafından özel tariflerle hazırlanıyor. Mevsiminde balık ve deniz mahsullerini en taze şekilde sunmayı tercih ediyoruz. Bunun tariflerimizdeki lezzetlere doğrudan etki ettiğini biliyoruz. Son derece özel tatlar seçerek konuklarınıza benzersiz bir menü hazırlamak istediğinizin de farkındayız. Bu yüzden soğuk ve sıcak mezeler başta olmak üzere pek çok ilaveyle uzun bir yemek listesi hazırlıyoruz. Menülere ek olarak içecek seçimini konuklarınıza bırakıyoruz. Dilerseniz, hoş sohbetlerinize hafif müzik veya canlı müzik de eşlik edebilir.

En özel akşam yemeklerinden olan; yıl dönümü, doğum günü, nikâh sonrası yemeği, iş ve aile toplantıları için Gironda Restaurant Kalkan’da konuklarınıza kapılarını açıyor. Siz de bir ân önce rezervasyon yaptırmak ve fiyat teklifleri almak için sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu doldurun.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.