Nikah Sonrası Yemeği Antalya

Galatalı Et & Balık Restaurant

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Galatalı Et & Balık Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Galatalı Et & Balık Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Galatalı Et & Balık Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Orman içinde Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı

Galatalı Et & Balık Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Galatalı Et & Balık Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Galatalı Et & Balık Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Galatalı Et & Balık Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Galatalı Et & Balık Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Galatalı Et & Balık Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Galatalı Et & Balık Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Galatalı Et & Balık Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Galatalı Et & Balık Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Galatalı Et & Balık Restaurant düğün dışında bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, doğum günü, açılışlar ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

02:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

02:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Galatalı Et & Balık Restaurant Hakkında

Antalya Muratpaşa’da yer alan işletmemiz, nikah sonrası yemeklerinde olması gereken her detayı misafirlerimizle buluşturuyor. Manzara, kaliteli hizmet, canlı müzik ve uygun fiyatlar gibi bir işletmede aradığınız tüm özelliği Galatalı Et & Balık Restaurant tek başına sağlıyor. Galatalı et balık Antalya’da konumu gereği birçok işletmeden farklılık gösteriyor. Tercih edilme sebebini arttıran eşsiz manzaramız ve kolay ulaşımımız sayesinde bizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Özel araçlarınızla tercih edebildiğiniz gibi toplu taşıma araçlarıyla da ulaşım sağlayabiliyorsunuz.


İşletmemiz pazartesi ve cumaları 11’de açılıyor ve gece 2’de kapanıyor. Hafta sonlarında ise sabah 8’de kapılarımızı açmaktayız. Bunu konuklarımıza daha çok ve daha verimli hizmet verebilmek için yapıyoruz. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalıştığımız restoranımızda, bizi tercih eden misafirlerimizin mutlu bir şekilde ayrılmaları için çabalamaktayız. Sunduğumuz fırsatlar ile bugüne kadar bunu gerçekleştirdiğimizi belirtmek istiyoruz. Şu an da geçen her günden daha da fazla çalışarak kalitemizi arttırmayı hedefliyoruz ve hizmetimizi bu şekilde geliştirmeye çalıştırıyoruz.


Mekânımız eşsiz panoramik deniz manzarasını her masadan görme imkânını konuklarımıza sunuyor. Organizasyonunuz için özel olarak hazırladığımız masaların, manzarayı net şekilde görecek bir konumda olacağından emin olabilirsiniz. Çevresi açılır-kapanı camekân ile kaplı bu alanımızda, yaz aylarında açarak açık alan haline getirebilmekteyiz. Restoranımızda, çeşitli ağaçların, renkli çiçeklerin de bulunduğunu da belirtelim. Kapalı alanımız da kış aylarında ise organizasyonlarınızı gerçekleştirmek için uygun durumda. Bu alanı daha kalabalık organizasyonlarınız için tercih edebilirsiniz.


Nikah sonrası yemeklerinizde, bu eşsiz manzarayla birlikte güzel fotoğraflarınızı çektirmek için bir fotoğrafçı kiralayabilirsiniz. Böylelikle yıllar sonra hatırlamak istediğinizde kaliteli fotoğraflarınızı elinizin altında bulabilirsiniz.


Organizasyonlarınızı gerçekleştirmek için bir işletmede bulunması gereken tüm özellikleri misafirlerimize sunmaktayız. Bizi tercih etmek için formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Şirinyalı Mahallesi, Şirinyalı Mahallesi Eski, Lara Cd. No:78/B, 07160 Muratpaşa/Antalya

 • Haritadaki Konumu

  Galatalı Et & Balık Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.