Galatalı Et & Balık Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Galatalı Et & Balık Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Galatalı Et & Balık Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Galatalı Et & Balık Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Orman içinde Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Galatalı Et & Balık Restaurant Sık Sorulan Sorular

Galatalı Et & Balık Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Galatalı Et & Balık Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Galatalı Et & Balık Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Galatalı Et & Balık Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Galatalı Et & Balık Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Galatalı Et & Balık Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Galatalı Et & Balık Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Galatalı Et & Balık Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Galatalı Et & Balık Restaurant düğün dışında bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, doğum günü, açılışlar ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Galatalı Et & Balık Restaurant Hakkında

Antalya Muratpaşa’da yer alan işletmemiz, nikah sonrası yemeklerinde olması gereken her detayı misafirlerimizle buluşturuyor. Manzara, kaliteli hizmet, canlı müzik ve uygun fiyatlar gibi bir işletmede aradığınız tüm özelliği Galatalı Et & Balık Restaurant tek başına sağlıyor. Galatalı et balık Antalya’da konumu gereği birçok işletmeden farklılık gösteriyor. Tercih edilme sebebini arttıran eşsiz manzaramız ve kolay ulaşımımız sayesinde bizi rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Özel araçlarınızla tercih edebildiğiniz gibi toplu taşıma araçlarıyla da ulaşım sağlayabiliyorsunuz.


İşletmemiz pazartesi ve cumaları 11’de açılıyor ve gece 2’de kapanıyor. Hafta sonlarında ise sabah 8’de kapılarımızı açmaktayız. Bunu konuklarımıza daha çok ve daha verimli hizmet verebilmek için yapıyoruz. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalıştığımız restoranımızda, bizi tercih eden misafirlerimizin mutlu bir şekilde ayrılmaları için çabalamaktayız. Sunduğumuz fırsatlar ile bugüne kadar bunu gerçekleştirdiğimizi belirtmek istiyoruz. Şu an da geçen her günden daha da fazla çalışarak kalitemizi arttırmayı hedefliyoruz ve hizmetimizi bu şekilde geliştirmeye çalıştırıyoruz.


Mekânımız eşsiz panoramik deniz manzarasını her masadan görme imkânını konuklarımıza sunuyor. Organizasyonunuz için özel olarak hazırladığımız masaların, manzarayı net şekilde görecek bir konumda olacağından emin olabilirsiniz. Çevresi açılır-kapanı camekân ile kaplı bu alanımızda, yaz aylarında açarak açık alan haline getirebilmekteyiz. Restoranımızda, çeşitli ağaçların, renkli çiçeklerin de bulunduğunu da belirtelim. Kapalı alanımız da kış aylarında ise organizasyonlarınızı gerçekleştirmek için uygun durumda. Bu alanı daha kalabalık organizasyonlarınız için tercih edebilirsiniz.


Nikah sonrası yemeklerinizde, bu eşsiz manzarayla birlikte güzel fotoğraflarınızı çektirmek için bir fotoğrafçı kiralayabilirsiniz. Böylelikle yıllar sonra hatırlamak istediğinizde kaliteli fotoğraflarınızı elinizin altında bulabilirsiniz.


Organizasyonlarınızı gerçekleştirmek için bir işletmede bulunması gereken tüm özellikleri misafirlerimize sunmaktayız. Bizi tercih etmek için formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Şirinyalı Mahallesi, Şirinyalı Mahallesi Eski, Lara Cd. No:78/B, 07160 Muratpaşa/Antalya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Galatalı Et & Balık Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.