Nikah Sonrası Yemeği Antalya

Doy Doy Restaurant

  • Kapasite
    50 - 75 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Doy Doy Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Doy Doy Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Doy Doy Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı Panoramik manzaralı Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Doy Doy Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Doy Doy Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Doy Doy Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Doy Doy Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Doy Doy Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Doy Doy Restaurant 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Doy Doy Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Doy Doy Restaurant düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Doy Doy Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Doy Doy Restaurant düğün dışında bayi toplantısı, açılışlar, davet ve resepsiyon, parti, kurumsal etkinlikler ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Doy Doy Restaurant Hakkında

Doy Doy Restaurant’ın ağaçlar arasındaki bahçesine hoş geldiniz! Doğayla iç içe olacağınız bahçemizde, nikâh sonrası yemek etkinliğiniz için hummalı bir çalışma var. Gününüzü güzelleştiren ekibimizle dilediğiniz gibi bir düzenleme yapmak için çalışıyoruz. Organizasyon sorumlumuzdan istediğiniz her şeyle eksiksiz bir gece geçirmenizi sağlıyoruz. Nasıl mı?

Aslında yöntem çok basit! Daima mutlu olmanız için çalışıyoruz. Her ân gülen yüzünüzü görmek için davet öncesi yaptığımız görüşmeye göre hareket ediyoruz. Yeni hayatınızın ilk yemeği için sevdiklerinizle birlikte eğleneceğiniz bir atmosfer yaratıyoruz. Bu da ancak sevgi ve saygı çerçevesinde çalışan uzman kadromuzla mümkün oluyor… Hazırlıklara başladığımızda, ilk olarak özenle davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturuyoruz. Ahşap ve beyaz renk detayları olan masalar ile sandalyeleri tertemiz masa örtüleriyle örtüyoruz. Renkli; runnerlerı, masa örtüsü ve sandalyeleri konsept seçiminize göre kullanabiliyoruz, dilerseniz ahşabın zarafetiyle sade bir şıklık da yaratabiliyoruz. Aksesuarlar, özel aydınlatmalar ve çiçeklerle restoranımızda yaklaşık 80 kişilik bir davet alanı oluşturuyoruz… Her şey hazır olduğunda, sizi denizin ve doğanın güzelliğiyle benzersiz bir gece geçirmeye davet ediyoruz.

Konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak konusunda da son derece iddialıyız. Doy Doy Kalkan’da davet öncesi belirlediğiniz menüleri konuklarınıza şık sunumlarla ikram ediyoruz. Hazırladığımız lezzetler, deniz mahsulleri ve balık ağırlıklı oluyor. Kaş’ın verimli ve bereketli doğası sayesinde taze malzemeler kullanıyor ve şık sunumlara lezzet garantisi de vermeyi ihmal etmiyoruz. Alkollü ve alkolsüz menü tercihlerinizle gece boyunca servise devam ediyor, sofralarınızı taçlandırıyoruz. Hafif müzik eşliğinde hoş sohbetler ettiğiniz geceyi tatlı ve meyve sunumlarıyla noktalıyoruz. Bir kahvemizi de içerek gitmeyi tercih edeceğinizi biliyoruz…

Siz de nikâh sonrası yemek ve bekârlığa veda için Kaş’ta bir davet düşünüyorsanız, Doy Doy Restaurant Kalkan’ı ziyaret etmeden karar vermeyin deriz. İletişim formumuz ise sayfanın üst kısmında yer alıyor.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Kalkan Mah. Kaş/ Antalya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.