Doy Doy Restaurant

E-posta Gönder

  • Kaş, Antalya.

Kapasite Bilgileri

Doy Doy Restaurant
Açık Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Doy Doy Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Doy Doy Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Şehir merkezinde
Manzara
Deniz manzaralı Panaromik manzara Şehir manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Doy Doy Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Doy Doy Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Doy Doy Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Doy Doy Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Doy Doy Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Doy Doy Restaurant 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Doy Doy Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Doy Doy Restaurant düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Doy Doy Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Doy Doy Restaurant düğün dışında bayi toplantısı, açılışlar, davet ve resepsiyon, parti, kurumsal etkinlikler ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Doy Doy Restaurant Hakkında

Doy Doy Restaurant’ın ağaçlar arasındaki bahçesine hoş geldiniz! Doğayla iç içe olacağınız bahçemizde, nikâh sonrası yemek etkinliğiniz için hummalı bir çalışma var. Gününüzü güzelleştiren ekibimizle dilediğiniz gibi bir düzenleme yapmak için çalışıyoruz. Organizasyon sorumlumuzdan istediğiniz her şeyle eksiksiz bir gece geçirmenizi sağlıyoruz. Nasıl mı?

Aslında yöntem çok basit! Daima mutlu olmanız için çalışıyoruz. Her ân gülen yüzünüzü görmek için davet öncesi yaptığımız görüşmeye göre hareket ediyoruz. Yeni hayatınızın ilk yemeği için sevdiklerinizle birlikte eğleneceğiniz bir atmosfer yaratıyoruz. Bu da ancak sevgi ve saygı çerçevesinde çalışan uzman kadromuzla mümkün oluyor… Hazırlıklara başladığımızda, ilk olarak özenle davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturuyoruz. Ahşap ve beyaz renk detayları olan masalar ile sandalyeleri tertemiz masa örtüleriyle örtüyoruz. Renkli; runnerlerı, masa örtüsü ve sandalyeleri konsept seçiminize göre kullanabiliyoruz, dilerseniz ahşabın zarafetiyle sade bir şıklık da yaratabiliyoruz. Aksesuarlar, özel aydınlatmalar ve çiçeklerle restoranımızda yaklaşık 80 kişilik bir davet alanı oluşturuyoruz… Her şey hazır olduğunda, sizi denizin ve doğanın güzelliğiyle benzersiz bir gece geçirmeye davet ediyoruz.

Konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak konusunda da son derece iddialıyız. Doy Doy Kalkan’da davet öncesi belirlediğiniz menüleri konuklarınıza şık sunumlarla ikram ediyoruz. Hazırladığımız lezzetler, deniz mahsulleri ve balık ağırlıklı oluyor. Kaş’ın verimli ve bereketli doğası sayesinde taze malzemeler kullanıyor ve şık sunumlara lezzet garantisi de vermeyi ihmal etmiyoruz. Alkollü ve alkolsüz menü tercihlerinizle gece boyunca servise devam ediyor, sofralarınızı taçlandırıyoruz. Hafif müzik eşliğinde hoş sohbetler ettiğiniz geceyi tatlı ve meyve sunumlarıyla noktalıyoruz. Bir kahvemizi de içerek gitmeyi tercih edeceğinizi biliyoruz…

Siz de nikâh sonrası yemek ve bekârlığa veda için Kaş’ta bir davet düşünüyorsanız, Doy Doy Restaurant Kalkan’ı ziyaret etmeden karar vermeyin deriz. İletişim formumuz ise sayfanın üst kısmında yer alıyor.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.