Nikah Sonrası Yemeği Antalya

Demre Öğretmenevi

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Demre Öğretmenevi Hakkında

İçinde bulunduğumuz yılın trendine uygun olarak kendimizi yıldan yıla yeniliyoruz. Demre Öğretmenevi Antalya olarak uzun yıllar boyunca faaliyet gösteriyoruz. Antalya’nın Demre ilçesinde bulunan tesisimiz Büyükkum Mahallesi Kömürlük Mevkii’de yer almaktadır. Düğün, kına ve bekârlığa veda partisi, nişan ve sünnet olmak üzere kurumsal etkinlik ve toplantılara ev sahipliği yapıyoruz. Deniz kıyısında ve tüm odalarımız deniz manzaralı olduğundan dolayı organizasyonlarınız sonrasında huzurlu bir tatil geçirebileceksiniz. 29 oda ve 79 yatak kapasiteli olan tesisimizde restaurantımız da mevcuttur.

Organizasyonlarınız için bizimle iletişime geçtiğiniz andan başlayarak size özel planlamalar yapıyoruz. Naıl bir gün geçirmek istediğinizi öğrenip, geçmiş dönemlerde yaptığımız organizasyonlarda derlemeler gösteriyoruz. Farklı alternatifler ve seçenekler sunarak organizasyon adına size danışmanlık yapıyoruz.

Açık alan ve havuz başında düğün isteyen çiftlerin uğrak mekânı olan tesisimizin sağladığı hizmetlerden bahsetmek gerekirse; özel günlerde masa ve sandalye süslemeleri için renk alternatifleri sunuyoruz. Havuz kenarını yanan ışıklarla süsleyerek şık bir görüntü kazandırıyoruz. Konsept bir gün geçirmek isterseniz anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarında aksesuar ve dekor demin ediyoruz. Kına ve bekârlığa veda partiler için kına tahtı ve kına süslemeleri alarak trende uygun bir şekilde süslemelerimizi yapıyoruz. Eğlenceniz boyunca organizasyon sorumlusu tahsis ederek sorunsuz bir gün geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.

Sahne ve ses siteminiz kaliteli ekipmanlar kullanarak hazırlıyoruz. Canlı performans sanatçımız eşliğinde kesintisiz bir şekilde eğlenebilir cızırtısız müziklerle gününüzü kutlayabilirsiniz. Güler yüzlü hizmet elemanlarımız tarafında davetlilere ikramlarımızın sunumunu hızlı bir şekilde yapıyoruz. Hijyenik ortamda profesyonel aşçılarımız tarafından hazırlanan çerez ve pastalarımızı günlük taze olarak hazırlıyoruz. Demre Öğretmenevi düğün organizasyonları için oldukça tercih edilen bir mekândır. Siz de bizim ev sahipliğimizde kusursuz bir gün geçirmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Büyükkum Mah. Kömürlük Mevkii. Demre

  • Haritadaki Konumu

    Demre Öğretmenevi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.