Coriander Restaurant

E-posta Gönder

  • Kaş, Antalya.

Kapasite Bilgileri

Coriander Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Coriander Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Coriander Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Coriander Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Coriander Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Coriander Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Coriander Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Coriander Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Coriander Restaurant 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Coriander Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Coriander Restaurant düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Coriander Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Coriander Restaurant düğün dışında doğum günü, baby shower, davet ve resepsiyon, parti, açılışlar, bayi toplantısı, kına, kurumsal etkinlikler ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Coriander Restaurant Hakkında

Kutlamaların en lezzetli hali için Kaş’ta restoran arayışı içerisindeyseniz, Coriander Restaurant ekibiyle tanışmalısınız. Saygı sevgi çerçevesinde, yüksek kalite standartlarında hizmet sunan ekibimizden memnun kalacaksınız. Sevdiklerinizle nikâh sonrası kutlamanızı unutulmayacak bir şekilde tasarlama şansını da yakalayacaksınız… Biz de nasıl bir gece tasarlamak istediğinize karar verdiğinizde, sizden aldığımız bilgiler doğrultusunda harekete geçerek keyifli bir gece geçirmenizi sağlayacağız!

Çift olarak ilk davetiniz olan bu gece için risk almıyoruz. Her şeyin kusursuz olmasını sağlayabileceğimiz bir planlama yaparak davet alanını da belirliyoruz. Kış aylarında camekânla çevrili restoranımızda konuklarınızı ağırlıyoruz. Yaz aylarında ise terasımızda güzel bir gece sizi bekliyor. Yaklaşık 40 kişiyi ağırlayabildiğimiz davet alanlarımızda, dikdörtgen masalarla uzun sofralar kuruyoruz. Sevdikleriniz etrafınızdayken huzur dolacağınız davetin şıklığından da sorumluyuz. Bu yüzden beyaz renk masa örtüleriyle temiz ve sade bir görüntü yaratıyoruz. Renkli dokunuşlar yapmak için runnerlar ve çiçekler tercih ediyoruz. Farklı süslemelerle özel bir konsept tasarlamak isterseniz, organizasyon firması desteği de alabileceğinizi belirtmeden geçmeyelim.

Bu geceyi taçlandıran ise Coriander Restaurant menüleri oluyor! Nikâh sonrası yemek öncesi seçtiğiniz lezzetleri konuklarınıza sunmak üzere mutfağımızda hazırlıyoruz. Usta şefimiz ile mutfak ekibimizin titizlikle yürüttükleri hazırlık süreci sayesinde; hijyen, tazelik ve lezzet garantisi verdiğimiz sunumlar yapıyoruz. Kırmızı et, beyaz et, balık ana yemek seçeneklerimiz arasından karar verdiğiniz menülerde; her yemeğe uygun meze, aperatif ve ara sıcaklar da oluyor. Geniş bir yelpazeye sahip menülerden her damak tadına uygun sunumlar yapabileceğimizden de eminiz! Tadı damağınızda kalacak lezzetlerle biz geceye hazırız. Müzik eşliğinde eğlencenizi de başlatıyoruz.

Siz de bu unutulmaz davet için Coriander Restaurant Kalkan’da olmayı tercih ediyorsanız, iletişim formumuz sayfanın üst kısmında yer alıyor. Formu doldurarak davetli sayınıza göre fiyat teklifi de alabilirsiniz!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Kalkan Mah. Şehitler Cad. No: 33 Kalkan- Kaş/ Antalya

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.