Nikah Sonrası Yemeği Antalya

7Mehmet Restaurant

  • Kapasite
    50 - 50 Kişi

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

7Mehmet Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
Yemek Servisi Bulunmuyor
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
Yemek Servisi Bulunmuyor
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

7Mehmet Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 50

7Mehmet Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi

7Mehmet Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

7Mehmet Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

7Mehmet Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı Yemek Servisi Bulunmuyor aralığından başlamaktadır.7Mehmet Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı Yemek Servisi Bulunmuyor aralığından başlamaktadır.

7Mehmet Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

7Mehmet Restaurant 50 kişiden 50 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

7Mehmet Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

7Mehmet Restaurant düğününüz için vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

7Mehmet Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

7Mehmet Restaurant düğün dışında baby shower, doğum günü, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, açılışlar, kına ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

7Mehmet Restaurant Hakkında

Konyaaltı’da denizin mavisi ve Beydağlarının eşsiz güzelliği eşliğinde zaman geçirebileceğiniz bir lokasyondayız. 7 Mehmet olarak hikayemiz çok eskilere dayanmaktadır. Antalya’da 40’lı yıllarda çorbacı olarak ün kanan Mehmet Usta yıllarca alanında uzmanlaşması elinin lezzeti ve zekiliği sayesinde 7 Mehmet kısa zamanda içinde kentte lezzetin aranan değişmez adresi olur. O günden bu güne birçok ünlü ismin ve gurmenin uğrak restaurantlarından olduk. Özel günlerinizde de faaliyet göstererek, Nikâh sonrası yemeği, doğum günleri, kurumsal etkinlik ve bayi toplantılarına da ev sahipliği yapıyoruz.

Mekânımız kapalı ve açık alan olmak üzere 2 bölümden oluşmaktadır. Geniş çim alan üzerine kurulmuş deniz manzaralı dış mekânımızın kapasitesini davetli sayısına göre ayarlayabiliyoruz. Minimal ve şık tasarımımızla sizi karşılıyor sadeliğe önem veriyoruz. Organizasyonlarda kişiye özel çalışma yürüterek konsept bir gün geçirmek isterseniz masa ve sandalyelerimizi süslüyoruz.

Menümüz oldukça zengindir. Akdeniz mutfağının eşsiz lezzetlerini sanatsal sunumumuzla sizinle buluşturuyoruz. Usta aşçılarımız tarafından yapılan yemeklerimiz hijyenik ortamda hazırlanmaktadır. Ürün kalitesine önem verdiğimizden dolay ürünlerimizi güvenilir iş ortaklarımızdan temin ediyoruz. Böylece yemeklere aşkımızı ve tecrübemizi katarak akıllardan çıkmayan lezzetiyle sizinle buluşturuyoruz. Tatlıya da yer bırakabilirsiniz. Cevizli kaymaklı ve tahinli kabak tatlımızı da denemelisiniz. Restaurantımızdan çıktıktan sonra “ Tadı damağımda.” diyeceğiniz lezzetlerle karşılıyoruz sizi siz de unutulmaz bir gün geçirirken farklı lezzetlerden tatmak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Atatürk Kültür Parkı No:201

  • Haritadaki Konumu

    7Mehmet Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.