Taka Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Taka Restaurant
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350

Taka Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Taka Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Yüksek tavan
Manzara
Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Taka Restaurant Sık Sorulan Sorular

Taka Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Taka Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Taka Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Taka Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Taka Restaurant 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Taka Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Taka Restaurant düğününüz için vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Taka Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Taka Restaurant düğün dışında baby shower, bayi toplantısı, doğum günü, kurumsal etkinlikler ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Taka Restaurant Hakkında

4 kardeş olarak yemek sektörünün en alt kademelerinin farklı dallarında çalışmaya başladık ve yıllar içerisinde çok şey öğrenerek kendimizi geliştirdik. Azimli çalışmamız ve bu işe gönülden bağlı olmamız sebebi ile işlerimizi hızla büyüttük ve ilk girişimimiz olan Bektaşoğulları Pide ve Köfte Salonu’nu 1995 yılında açtık. Emeklerimizin karşılığını aldık ve hız kesmeden Mavi Trabzon Lokantası’nı da 1998 yılında açtık. Daha sonra farklı şehirlere de açılmak istedik ve Tirabizonlinun Yeri ismi ile ilk şehir dışı işletmemizi Konya’da açtık. Ulusal bir marka olma hayali ile çalışmaya devam ederken aradığımız fırsatı bulduk ve 2002 yılında Taka Restaurant’ı yine Konya’da kurduk. Çeşitli araştırmalar ve uğraşlar sonucunda aynı isimle ikinci şubemizi 2014 yılında açtık. Böylelikle kurumsallaşma adına bir büyük adım daha atmış olduk.

Şu an Taka Restaurant Ankara olarak standardize ettiğimiz hizmet anlayışımız ile Çankaya’da faaliyet gösteriyoruz. Günlük olarak a la carte servis anlayışı ile hizmet vermekle birlikte, toplu rezervasyon olarak da çalışıyoruz. Bu sebeple nikâh sonrası yemeği gibi kalabalık organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz. Bu tarz kalabalık bir organizasyon düşünüyorsanız bu detaydan hoşnut kalacaksınız. Yaklaşık 300 ila 350 kişiyi aynı anda ağırlayabilme kapasitesine ve servis verme iş gücüne sahibiz. Arzu ederseniz 30-40 kişilik açık alanımız var orada da yemeğinizi yiyebilir, sohbet edip eğlencenize bakabilirsiniz.

Hem son derece şık hem de rahat etmeye uygun bir şekilde dekore ettiğimiz restoranımızda davetlilerinizi gönül rahatlığı ile ağırlayabilirsiniz.

Belirtmek isteriz ki sağlıklı beslenmenin önemine çok inanıyoruz ve restoranlarımızın tamamında bunu fazlası ile gözetiyoruz. Yemeklerimizde ve tatlıdan mezeye kadar hazırladığımız tüm ürünlerimizde Karadeniz Bölgesi’nin doğal ortamında yetişen malzemeleri kullanıyoruz. Bizimle iletişime geçmek ve Taka Restaurant fiyatını öğrenmek istiyorsanız yandaki formu doldurmanız yeterli.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Yaşam Caddesi Ak Plaza altı No: 7/4 Söğütözü - ANKARA

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Taka Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.