Nikah Sonrası Yemeği Ankara

Süslü Restaurant

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Süslü Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Süslü Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Süslü Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Balkon Çim alan Teras
Manzara
Doğa manzaralı

Süslü Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Süslü Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Süslü Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Süslü Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Süslü Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Süslü Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Süslü Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Süslü Restaurant düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.

Süslü Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Süslü Restaurant düğün dışında kurumsal etkinlikler, doğum günü, kına ve parti hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Süslü Restaurant Hakkında

2011 yılı Mayıs ayında açılarak, yemek ve eğlence sektöründe faaliyet göstermeye başladık. Açıldığımız günden beri Süslü Restaurant olarak hizmet veriyoruz. Adımızı mekânımızı kurduğumuz Süslü Sokak’tan alıyoruz. Semtimizin ve bulunduğumuz yerin bir parçası olmak gayesi ile yaptığımız bu hareket ile mahalle sakinlerimizin ve yakın çevrede bulunan herkesin gönlünü kazanmayı başardık. Başta Çankaya sakinleri olmak üzere Süslü Restaurant Ankara’da yaşayan tüm hemşerilerimizi memnuniyet ile ağırlıyor.

Günlük olarak verdiğimiz a la carte servisin dışında, toplu etkinliklere de ev sahipliği yapıyoruz. Öyle bir amaç ile kurulmasak da zaman içerisinde bu yönde aldığımız istekler üzerine bizi seven misafirlerimizi kırmadık ve yapmaya başladık. Restoranımızda totalde aynı anda yaklaşık 200 kişiyi ağırlayabiliyor ve aynı kalite ile servisimizi yapabiliyoruz. Ağaçlar arasında ve size samimi bir ortam sunan bahçemizin ön, yan ve arka kısımları var. Eğer bahçede bulunmak istiyorsanız, düzenleyeceğiniz etkinliğe ve grubun sayısına göre bunlardan en uygun olanını seçebilirsiniz. Restoranımızın içerisinde de alt katta veya üst katta yerinizi ayırtabilirsiniz.


Yaklaşık 50 kişilik küçük organizasyonlara yer verebildiğimiz restoranımızda, aile veya arkadaşlar arasında geçen butik bir etkinlik, bir kutlama yapabilirsiniz. Restoranımızın üst katında canlı müzik hizmeti veriyoruz. Haftanın 3 günü değerli sanatçılar ve müzisyenlerimizi ağırlıyoruz. Ayrıca haftanın her günü 10.30’da açtığımız restoranımızı, saat gece 01.00’de kapatıyoruz. O saatler arasında dilediğiniz gibi yiyip içip eğlenebilirsiniz.


Gelelim en iyi olduğumuz konuya. Yemekler! Usta aşçılarımız ve deneyimli mutfak ekibimiz tarafından yapılan yemeklerimiz ile her zaman övünürüz. Zengin menümüz ve bol çeşidimiz sayesinde konuklarımızı her zaman memnun ediyoruz.


Hepsi be daha fazlası için bizimle yan tarafta bulunan formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz. Süslü Restaurant fiyatları ve merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Süslü Sok. No:2 Mebusevleri Tandoğan

 • Haritadaki Konumu

  Süslü Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.