Şövalye Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Şövalye Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Şövalye Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Şövalye Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Göl kenarında
Manzara
Göl manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Şövalye Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Şövalye Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Şövalye Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Şövalye Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Şövalye Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Şövalye Restaurant 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Şövalye Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Şövalye Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Şövalye Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Şövalye Restaurant düğün dışında kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, doğum günü, bayi toplantısı, parti, kına, baby shower, nişan ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Şövalye Restaurant Hakkında

Ankara Gölbaşı’nda benzersiz bir yemek organize düzenlemeye hazır mısınız?

Şık ve nezih bir aile restoranı olan Şövalye Restaurant’ta yüksek kalite standartlarında hizmet sunuyoruz. Üstelik aileniz ve sevdikleriniz ile birlikte gerçekleştireceğiniz nikâh sonrası yemek organizasyonlarınıza da ev sahipliği yapıyoruz!

Yaz aylarında konuklarınızı bahçemizde ağırlarken kış aylarında ise kapalı salonumuzda ağırlıyoruz. Kır bahçemizde düzenleyeceğiniz yemeklerde göl manzarası gecenize eşlik ediyor. Davet ve resepsiyonlar için benzersiz bir alternatif sunan Şövalye Restaurant Gölbaşı’nın en nezih mekânı olarak da biliniyor… Davetli sayınıza uygun bir şekilde düzenlenecek olan masa ve sandalyeleri konseptinize uygun, şık bir şekilde de dekore ediyoruz. Organizasyon firmalarıyla çalışarak konseptinize uygun renklerde tercih edilen masa örtüleri ve küçük detaylar ile geceniz uyumlu bir hale getiriliyor. Çözüm ortaklarımızın temin etmesiyle çeşitli aksesuar ve dekorasyon malzemeleri de tercih edilebiliyoruz. Böylelikle nikâh sonrası dostlarınızla yiyeceğiniz yemeği, daha özel bir hale getirecek dokunuşlar keyifli bir davete dönüştürüyoruz… Bu yüzden gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz ki; hayal ettiğiniz her şey bizimle birlikte gerçekleşiyor!

Gecenize fark katan esas kısım ise yemek listeleri oluyor. Çünkü birlikteliklerinin ilk davetini düzenleyen çiftlerimiz, damak tatlarına uygun lezzetlerle davet menülerini tercih edebiliyorlar. Hazırladığımız menülerle, konuklarınıza hızlı servis yapmaya özen gösteriyoruz. Her zaman kaliteli hizmet ve lezzetli tatların sıcak sunumlar şeklinde servis edebileceğini de söyleyebiliriz.

Dilerseniz, gecenizi eğlenceye dönüştürmek için hafif müzik de tercih edebilirsiniz. Ankara nikah sonrası yemeği için tercih ettiğiniz Şövalye Restaurant’ta keyifli bir gece sizi bekliyor!

Yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanarak veya Şövalye Restaurant formunu doldurarak bizimle iletişime geçmek. Bu şekilde hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi ve fiyat teklifleri de alabilirsiniz...

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.