Nikah Sonrası Yemeği Ankara

Rıfkı Mangal Restaurant

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Rıfkı Mangal Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Rıfkı Mangal Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350

Rıfkı Mangal Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Rıfkı Mangal Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Rıfkı Mangal Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Rıfkı Mangal Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Rıfkı Mangal Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Rıfkı Mangal Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Rıfkı Mangal Restaurant 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Rıfkı Mangal Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Rıfkı Mangal Restaurant düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Rıfkı Mangal Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Rıfkı Mangal Restaurant düğün dışında baby shower, bayi toplantısı, açılışlar, nişan, piknik, davet ve resepsiyon, kına, kurumsal etkinlikler ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Rıfkı Mangal Restaurant Hakkında

Uzun yıllardır Rıfkı Restaurant Çankaya’da özel günlerinize eşlik ediyor. Muhteşem lezzetleri sizlerle buluşturarak üstün kalitede bir davet gerçekleştirmenize yardımcı oluyor. Davetli sayısına göre artan profesyonel ekibimiz sayesinde de asla mağdur olmadan harika bir kutlama geçiriyorsunuz.

Bir düğününe ayrılan bütçenin en önemli kalemi düğün mekânı bütçesidir. Bu seçimi yaparken davetli sayınız, yapacağınız mevsim gibi birçok etkiyi düşünmeniz gerekir. Ayrıca yapacağınız mekânın çözüm ortakları olup olmadığına da dikkat etmeniz gerekir. Önceden fotoğrafçınız hazırsa mekânın fotoğrafçısını kullanmak istemeyebilirsiniz. Tercih hakkı olup olmaması bu nokta da önemli oluyor. Bir diğer nokta mekânın kolay ulaşılabilir olmasıdır. Misafirleriniz ve kendiniz için kolay bulunabilir bir yer bulmak daha iyi olacaktır. Eğer az kişili bir kır düğünü yapmaya karar verdiyseniz mekânın dekorasyonu, masa sandalye seçimleri gibi birçok konuya dikkat etmelisiniz. Rıfkı Mangal Restaurant olarak, modern stilde organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. Konseptinize karar verdikten sonra süslemeleri ona göre yapıyoruz.

Her damak tadına uyacak harika lezzetlerle birlikte misafirleriniz ve sizin için düğünüzü bir de yemek açısından güzelleştirecek bir menüye sahibiz. Türk mutfağıyla farklı lezzetleriyle bir şölen yaşayabilirsiniz. Biliyorsunuz ki bir düğünün yemeği ne kadar iyiyse o kadar çok konuşulur!

Mutlu olmanız için elimizden geleni yapıyoruz. Mutfak personelimizden servis ekibimize kadar herkes sizin için çalışıyor o gün. Çünkü ne kadar önemli ve özel olduğunun farkındayız. Herkesin dilinde iyi yorumların olmasını istemeniz çok normal. Ama merak etmeyin. Eğer bizimle çalışmaya karar verirseniz tam da böyle olacak!

Yandaki “Fiyat teklifi al” butonuna tıklayıp, çıkan formu da doldurursanız bizimle iletişime geçebiliyorsunuz. Hem böylece Rıfkı Restaurant Ankara fiyat bilgisi hem de hizmet içeriği ayrıntısını öğrenebilirsiniz. Şimdiden bizimle iletişime geçmenizi sabırsızlıkla bekliyoruz!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Oğuzlar Mahallesi, Türkocağı Cd. No:76 D:10-11 06520 Çankaya/Ankara

 • Haritadaki Konumu

  Rıfkı Mangal Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.