Orka Balık Restaurant

E-posta Gönder

Orka Balık Restaurant Hakkında

Balığın iyisi Ankara’da yenir lafını doğrularcasına yıllardır Ankara’da bu sektöre emek vermiş ekibimiz. Orhan Ünver ve Kadir Kaya Ankara’nın belli başlı mekanlarında sektörün en tanınmış simaları haline gelmişler. Aynı şekilde ustamız Emrah Demirtaş yemek bilgisini, emeğini ve el lezzetini yıllarca Ankaralılarla paylaşmış.
Artık zamanıdır diyerek bir araya geldiler ve Kader Sokakta bulunan mekanda yılların bilgi ve birikimlerini kendi işletmelerinde sunmaya başladılar.
Sadece iyi yemek sunmakla kalmayıp, bunu sıcak bir atmosfer, güzel bir servis ve ekonomik fiyatlarla destekleyen işletmemiz kısa zamanda Ankara’nın en beğenilen ve tercih edilen mekanlarından biri haline gelmiştir.
Mevsimsel olarak değişen menüsü, günlük olarak yeniden yapılan ve taze taze sunulan mezeleri, leziz ara sıcakları ve mevsimin en lezzetli ve taze balıkları ile dinamik bir menüye sahip olan Orka Balık, sizlerin ilgisi ve teveccühü ile haftanın her günü kapılarını açmaktan ve hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.
Orka Balık’ta sizin de bir masanız her daim mevcuttur. Afiyet olsun.

İletişim Bilgileri

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.