Martı Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Martı Restaurant
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Martı Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Martı Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Hayır
Vale Hizmeti
Evet

Martı Restaurant Sık Sorulan Sorular

Martı Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Martı Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Martı Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Martı Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Martı Restaurant 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Martı Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Martı Restaurant düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.


Martı Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Martı Restaurant düğün dışında bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, doğum günü ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Martı Restaurant Hakkında

Ankara Kızılay’da tecrübeli aşçılarımız ile 1976 yılından beri faaliyet gösteriyoruz. Deniz ürünlerinin tadına varıyor, merkezi bir konumda olduğumuz için de hemen ulaşım sağlıyorsunuz. Sadece balık değil muhteşem et yemeklerimizle de büyük beğeni topluyoruz.
Huzur verici dekorasyonumuzu modern hizmet anlayışıyla birleştirerek Martı Restaurant Ankara Kızılay’da sevdikleriniz ile birlikte nikâh sonrası kutlamanızı yapmak istemez miydiniz?

Kâğıtta mantarlı kaşarlı şişimiz ile tanışmış mıydınız? Ya da kuzu et kavurma? Peki deniz levreği buğulamasına ne dersiniz? Ana yemek içinde aklınıza gelebilecek her taze balık ve et çeşidini size sunuyoruz. Böyle harika lezzetlerle tanışmanız için size bir fırsat olarak karşınıza çıkıyoruz. Nikahınız ya da düğününüz sonrası böyle yemeklerle özel bir davet vermeniz daha doğru olacak. Çünkü özel güne özel bir yemek yakışır. Her birinin de son derece günlük olduğunu, şeffaf ve steril bir ortam ustalarımız tarafından hazırlanıyor. Bu yüzden yemeklerimizden yerken gönül rahatlığınızı da koruyorsunuz.

Restoranımızın 16 yıllık müdavimleri bile var! Çünkü yıllardır üstün hizmet kalitesiyle çalışıyor ve asla çizgimizden çıkmıyoruz. Birçok grubun özel organizasyonlarına şahitlik yapmakla birlikte onlarla beraber biz de o günü yaşadık. Bu yüzden samimiyete oldukça önem veriyoruz.

Uzun masalar boyunca sevdiklerinizi etrafınıza aldığınızı hayal edin. Her birini gülen yüzlerle karşılıyorsunuz. Yemeğiniz boyunca harika lezzetleri tadarken bir yandan da yeni hayata başlangıcınızın kutlamasını yapıyorsunuz. Bunun için özel bir mekân arıyorsunuz. O zaman mutlaka bizi listenize eklemelisiniz. Bunun içinde yandaki “Fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız gerekiyor. Böylece hem sorularınızı sorabilir hem de Ankara Martı Restaurant fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Güzel bir atmosferde harika lezzetlerle buluşmanız için bir tık kadar uzağınızdayız!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Kocatepe Mahallesi Bayındır-2 Sokak No:37

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Martı Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.