Livane Restaurant

E-posta Gönder

  • Çankaya, Ankara.

Kapasite Bilgileri

Livane Restaurant
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Livane Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Livane Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Orman manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After Party Alanı
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Livane Restaurant Sık Sorulan Sorular

Livane Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Livane Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30


Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel, Diyabet, Kosher, Vegan, Vejetaryen

Tüm Sorular

Livane Restaurant Hakkında

2010 yılından beri Livane Restaurant olarak yemek sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Restoran olarak faaliyet vermek dışında; düğün, nişan ve kına gibi özel gün organizasyonları için de hizmet veriyoruz. Ana kadromuz 9 kişiden oluşuyor; bunlardan 3 kişi mutfak, 5 kişi de servis hizmeti üzerine görev alıyor. Bir de güzel menümüzü hazırlayan ve mutfağımızdan sorumlu şefimiz var. Bu ekip sabit olarak restoranımızda bilfiil çalışıyor fakat ihtiyaç duyulması halinde, kalabalık organizasyonlara ev sahipliği yaptığımız günler dışarıdan ekip desteği alıyoruz. İddia ediyoruz ki Livane Restaurant Ankaralı çiftler için hem lezzetli hem de sıcacık bir ortamda sevdikleriyle birlikte güzel bir gün veya gece geçirmenizi sağlayacaktır.

Görünüm itibariyle restoranımızın otantik bir havası ve dekorasyonu vardır. Bu tarz mekânlardan hoşlanan çiftler iyi seçenek olacaktır. Tercih edilen organizasyona göre mekânımızın içerisinde her türlü süslemeyi yapıyoruz. Bunun haricinde dışarıdan organizasyon firması getirmek isteyen olursa asla hayır demiyoruz.

10’ar kişilik yuvarlak masalarımız mevcut ve süslemelerini mum, gül kurusu, gösterişli vazolar ve çakıl taşları gibi dekoratif aksesuarlarla yapıyoruz. Giydirme olarak da bordo, lila, mavi, beyaz ve pembe seçenekleri sunuyor, çiftimiz hangisini tercih ediyorsa onu kullanıyoruz. Sandalyelerimize giydirme yapıyoruz ve kapaklı masa örtüleri serebiliyoruz.

Livane Restaurant menu olarak da zengin bir içeriğe sahip ve çift daha önceden o gün için özel bir istekte bulunursa seve seve yerine getiriyoruz ve dilerlerse menü tadımı da yaptırıyoruz.

Mekânımız hali hazırda haftada dört gün canlı müzik verdiği için düğün organizasyonunuz için de kaliteli bir müzik hizmeti sağlayacağımızdan şüpheniz olmasın. Tabii dilerseniz dışarıdan müzisyen de getirebilirsiniz.

Aynı zamanda kına organizasyonları da yapıyoruz ve düğününü bizimle birlikte yapacak olan çiftlere, kınasını ücretsiz olarak biz yapıyoruz. Bize ulaşmak için hemen yandaki formu doldurabilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.