Bahçe Ankara

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Bahçe Ankara
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Bahçe Ankara Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Bahçe Ankara Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Hayır
Vale Hizmeti
Evet

Bahçe Ankara Sık Sorulan Sorular

Bahçe Ankara düğün fiyatları ne kadar?

Bahçe Ankara düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Bahçe Ankara düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Bahçe Ankara kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Bahçe Ankara 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Bahçe Ankara düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Bahçe Ankara düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.


Bahçe Ankara düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Bahçe Ankara düğün dışında kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, açılışlar ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Bahçe Ankara Hakkında

Sevdiklerinizle nikahınız sonra kutlama yapabileceğiniz, profesyonel hizmet veren Bahçe Ankara’da hizmet veriyor. Geldiğiniz anda sıcak bir atmosferle karşılandığınız restoranımız, güler yüzlü hizmetin ve lezzetin adresi!

Zaman zaman Dünya’nın dört bir yanından gelenlerin senede bir kere toplanmak için seçtikleri bir yer olarak da karşınıza çıkıyoruz. Buradan da anlaşılacağı gibi bu kısıtlı zamanda lezzeti ve eğlenceyi en iyi bulabildikleri yer olarak düşünüyorlar. Üstelik bu konuda uygun fiyatlarla da karşınıza çıkıyoruz.

İş toplantıları, grup yemekleri gibi organizasyonlarınız için profesyonel bir hizmet veriyoruz. Mutfak ekibimizden servisine kadar her an da yanınızdayız. Aklınıza takılan soruları rahatça sorabileceğiniz, eksikleri hemen söyleyebileceğiniz uzaklıktayız…

Hijyen konusuna oldukça dikkat ediyoruz. İnsan sağlığına zararlı olan hiçbir ürünü restoranımızda barındırmıyoruz. Sektörün verdiği hassasiyet ile yaklaşıyoruz.

Davetinizi belirlediğiniz tarihten önce bir araya gelme konusu bizim için çok önemli. Çünkü bu esnada menünüze, programınıza karar veriyoruz. Hatta bir başka gün de gelerek menü değişiklikleri ve tadımı gerçekleştirebiliyorsunuz.

Aile sıcaklığını bulmamız da bizim için çok önemli. İçeri girdiğiniz andan çıkana kadar bu samimiyeti sağlamaya çalışıyoruz ki böylece ailelerinde rahatlıkla gelebileceği bir işletme olalım. Hem de nikah sonrası yemek kutlamalarınız için doğru bir adres olalım. Sevdiklerinizle birlikte eğlendiğiniz, lezzet şölenine katıldığınız bir organizasyon yaşamanız için üstün hizmet kalitesiyle karşılaşıyorsunuz. Ankara’da nikah sonrası yemek mekânı kapsamında tüm bunları sağlayabileceğiniz nadir mekanlardan biriyiz.

Bizimle iletişime geçmek ise çok kolay! Bunun için ilk önce yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklamanız gerekiyor. Daha sonra ise çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. Böylece telefon ya da mesajla hızlı bir geri dönüş sağlıyoruz. Mutluluğunuzu paylaşacağınız bu kutlamayı, profesyonel bir hizmetle yaşamak isteyen herkesi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    100. Yıl Mahallesi, Reşit Galip Cad. Hatır Sokak No:4

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Bahçe Ankara Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.