Nikah Sonrası Yemeği Ankara

Bahçe Ankara

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Bahçe Ankara Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Bahçe Ankara Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75

Bahçe Ankara Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Bahçe Ankara Sıkça Sorulan Sorular

Bahçe Ankara düğün fiyatları ne kadar?

Bahçe Ankara düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Bahçe Ankara düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Bahçe Ankara kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Bahçe Ankara 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Bahçe Ankara düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Bahçe Ankara düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.

Bahçe Ankara düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Bahçe Ankara düğün dışında kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, açılışlar ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Bahçe Ankara Hakkında

Sevdiklerinizle nikahınız sonra kutlama yapabileceğiniz, profesyonel hizmet veren Bahçe Ankara’da hizmet veriyor. Geldiğiniz anda sıcak bir atmosferle karşılandığınız restoranımız, güler yüzlü hizmetin ve lezzetin adresi!

Zaman zaman Dünya’nın dört bir yanından gelenlerin senede bir kere toplanmak için seçtikleri bir yer olarak da karşınıza çıkıyoruz. Buradan da anlaşılacağı gibi bu kısıtlı zamanda lezzeti ve eğlenceyi en iyi bulabildikleri yer olarak düşünüyorlar. Üstelik bu konuda uygun fiyatlarla da karşınıza çıkıyoruz.

İş toplantıları, grup yemekleri gibi organizasyonlarınız için profesyonel bir hizmet veriyoruz. Mutfak ekibimizden servisine kadar her an da yanınızdayız. Aklınıza takılan soruları rahatça sorabileceğiniz, eksikleri hemen söyleyebileceğiniz uzaklıktayız…

Hijyen konusuna oldukça dikkat ediyoruz. İnsan sağlığına zararlı olan hiçbir ürünü restoranımızda barındırmıyoruz. Sektörün verdiği hassasiyet ile yaklaşıyoruz.

Davetinizi belirlediğiniz tarihten önce bir araya gelme konusu bizim için çok önemli. Çünkü bu esnada menünüze, programınıza karar veriyoruz. Hatta bir başka gün de gelerek menü değişiklikleri ve tadımı gerçekleştirebiliyorsunuz.

Aile sıcaklığını bulmamız da bizim için çok önemli. İçeri girdiğiniz andan çıkana kadar bu samimiyeti sağlamaya çalışıyoruz ki böylece ailelerinde rahatlıkla gelebileceği bir işletme olalım. Hem de nikah sonrası yemek kutlamalarınız için doğru bir adres olalım. Sevdiklerinizle birlikte eğlendiğiniz, lezzet şölenine katıldığınız bir organizasyon yaşamanız için üstün hizmet kalitesiyle karşılaşıyorsunuz. Ankara’da nikah sonrası yemek mekânı kapsamında tüm bunları sağlayabileceğiniz nadir mekanlardan biriyiz.

Bizimle iletişime geçmek ise çok kolay! Bunun için ilk önce yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklamanız gerekiyor. Daha sonra ise çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. Böylece telefon ya da mesajla hızlı bir geri dönüş sağlıyoruz. Mutluluğunuzu paylaşacağınız bu kutlamayı, profesyonel bir hizmetle yaşamak isteyen herkesi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  100. Yıl Mahallesi, Reşit Galip Cad. Hatır Sokak No:4

 • Haritadaki Konumu

  Bahçe Ankara Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.