İmo Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

İmo Restaurant - Nikah Sonrası Yemeği
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

İmo Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

İmo Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Şehir merkezinde Teras
Manzara
Park manzaralı Şehir manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

İmo Restaurant Sık Sorulan Sorular

İmo Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

İmo Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.İmo Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


İmo Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

İmo Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


İmo Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

İmo Restaurant düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


İmo Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

İmo Restaurant düğün dışında açılışlar, parti, sünnet düğünü, kına, baby shower, bayi toplantısı, nişan, kurumsal etkinlikler, piknik, doğum günü, davet ve resepsiyon ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

İmo Restaurant Hakkında

Kurulduğumuz günden beri lezzetli ve keyifli organizasyonları adresiyiz. Dostlarla yenilen yemeklerin, atılan kahkahaların eksilmediği İmo Restoran Ankara adresinde sizin de gecenizi düzenlemek için bekliyoruz. Misafir memnuniyetine oldukça önem verdiğimiz restoranımızda amacımız gece sonunda sizi güler yüzlerle uğurlayabilmek! Bu yüzden elimizden gelenin en iyisini yapmanın yanı sıra profesyonel bir ekiple çalışıyoruz.

Bugüne kadar birçok organizasyon düzenledik. Düğünden nişana, kurumsal etkinliklerden doğum günlerine kadar farklı davetlerde ev sahipliği yaptık. Dahası nikâh sonrası yemekleri için de faaliyetimiz bulunuyor. Her organizasyon türü için farklı araştırma ve çalışmalar yaparak daha iyi bir gece ortaya koymaya çalışıyoruz. Siz de özel günleriniz için böyle bir mekân arayışındaysanız çok şanslısınız. Tam da unutulmaz bir yemek organize edeceğiniz restoranımızın sayfasındasınız.

Nikâh sonrası yemekleri için birçok önemli nokta var. Organizasyonun başarılı geçmesinin en büyük payı yemekler. Hiçbir katkı maddesine yer vermediğimiz ürünlerle hazırladığımız tabaklar için birçok menü alternatifi sunuyoruz. Organizasyon öncesinde bizimle buluşarak dilediğiniz lezzetimizi tercih edebiliyor, menü tadım etkinliğinde sunduğumuz yemeklerle sizi etkiliyoruz. Davetinizde konuklarınızı etkileyeceğimiz gibi! Lezzet garantisi sunduğumuz menülerde; ana yemek, ara sıcak, başlangıç tabağı, tatlı, içecek ve ikramlar bulunuyor. İkramlarımız mevsime göre değişiklik gösterdiği için her mevsim farklı bir lezzet şöleni yaşamanızı sağlıyoruz.

Üstelik yemeklere eşlik eden müziklerimiz sayesinde de keyifli dakikalar geçirmenizi sağlıyoruz. Dilediğiniz müzik tercihine göre müzisyenlerimiz talep edilen şarkıları seslendiriyorlar. Tüm davetlilerin rahatça eşlik edebileceği, herkes tarafından bilinen şarkılara repertuarımızda yer veriyoruz.

Siz de nikâh sonrası yemekleri için tüm aşamaları düşünen bir mekân ile anlaşmak isterseniz İmo Restaurant olarak tam size göreyiz. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurarak aileniz ve dostlarınızla birlikte eğlenceli bir gece geçirebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Kızılay Mahallesi, Necatibey Cd. No:57 Kat:4 D:5, 06440 Çankaya/Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    İmo Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.