Nikah Sonrası Yemeği Ankara

Hatipoğlu Konağı

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hatipoğlu Konağı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Hatipoğlu Konağı Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Hatipoğlu Konağı Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Balkon Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Panoramik manzaralı Şehir manzaralı Tarihi yer manzaralı

Hatipoğlu Konağı Sıkça Sorulan Sorular

Hatipoğlu Konağı düğün fiyatları ne kadar?

Hatipoğlu Konağı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Hatipoğlu Konağı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Hatipoğlu Konağı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hatipoğlu Konağı 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Hatipoğlu Konağı düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hatipoğlu Konağı düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Hatipoğlu Konağı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hatipoğlu Konağı düğün dışında parti, baby shower, mezuniyet törenleri, kına, bayi toplantısı, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, nişan, doğum günü ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Hatipoğlu Konağı Hakkında

Hatipoğlu Konağı tarihi tam olarak bilinmemekle birlikte 1920’li yılların başında inşa edilmiştir. Uzun yıllar boyunca resmi işlerde bulunan kurumlar tarafından kullanılmıştır. 1947 yılına kadar Macaristan Büyükelçiliği olarak, 1957 yılına kadar 10 yıllık bir süre içerisinde de Demirfırka Polis Karakolu olarak kullanılmıştır. Daha sonra da konak olarak kullanılmış ve günümüzde hala varlığını sürdürüyor. 1998 yılında bir yıl boyunca süren özenli çalışmalar sonunda restore edilerek bugünkü halini aldı. Günümüzde Turizm Bakanlığı denetimi ile misafirlerimize hizmet verdiğimiz Hatipoğlu Konağı restaurant olarak faaliyet gösteriyor.

Hem açık hem de kapalı alana sahip restoranımızda 80 kişilik iki ayrı terasımız var. Yaz ayları için butik organizasyonlar düzenleyebilir, dilerseniz sevdikleriniz ile birlikte nikâh sonrası yemeği yiyebilirsiniz. Kapalı olarak da totalde 250 kişiyi ağırlayabildiğimiz bir kapasitemiz var. Ayrıca 100 kişilik büyük salonumuz, 40 kişilik küçük salonumuz ve 8 ila 5 kişi aralığında 6 farklı odamız mevcut. Küçük veya büyük çaplı düğün ve toplu organizasyonlarınızı özellikle de kış ayları için burada gerçekleştirebilirsiniz. Düğün dışında hizmet verdiğimiz diğer organizasyon türleri; nişan töreni, kına gecesi, doğum günü kutlaması, mezuniyet yemeği ve kurumsal etkinliklerdir.

Konağımızda verdiğimiz yiyecek ve içecek hizmetlerinin de arkasındayız. Mekânımızda dünya mutfağından güzide yemeklerin üretimini ve servisini yapıyoruz. İşini severek yapan ve güler yüzlü ekibimizin tamamı profesyonellerden oluşuyor ve prezentabl görüntüleriyle mekânımızın temizliğinin ve düzeninin göstergesi oluyorlar. Hizmette kusur etmeyen ve konak olmanın verdiği ağırlıkla birlikte nostaljik bir havası olan mekânımızdan memnun kalacağınızdan eminiz. Her akşam canlı müzik ile birlikte de bu nostaljiyi yaşatmaya çalışıyoruz.

Özel gün rezervasyonlarınız için Hatipoğlu Konağı fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

 • Adres::

  Kale Mahallesi, Gözcü Sk. No:38, 06250

 • Adres tarifi:

  Ankara Kalesi, kale kapısı önündeki meydandan 10 mt. ilerideki girişine ulaşılır.

 • Haritadaki Konumu

  Hatipoğlu Konağı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.