Nikah Sonrası Yemeği Ankara

Fesleğenli Meyhane

  • Kapasite
    50 - 150 Kişi

  • Kişi Başı
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Fesleğenli Meyhane Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Fesleğenli Meyhane Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Fesleğenli Meyhane Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Doğa manzaralı

Fesleğenli Meyhane Sıkça Sorulan Sorular

Fesleğenli Meyhane düğün fiyatları ne kadar?

Fesleğenli Meyhane düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Fesleğenli Meyhane düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Fesleğenli Meyhane kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Fesleğenli Meyhane 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Fesleğenli Meyhane düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Fesleğenli Meyhane düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Fesleğenli Meyhane düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Fesleğenli Meyhane düğün dışında kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, açılışlar, kına, davet ve resepsiyon ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Fesleğenli Meyhane Hakkında

Nikah sonrası yemeklerinizi samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleştirmek ister misiniz? Ankara’nın en gözde ilçelerinden biri olan Çankaya’da faaliyet gösteren Fesleğenli Meyhane konuklarına birçok fırsat sunuyor. Ankara’nın kalabalığından ve gürültüsünden sizi uzak tutan, çevresindeki ağaçlar ve renkli çiçeklerle birlikte doğayla iç içe bir ortam sunan ve güler yüzlü ekibiyle en güzel anlarınızın mimarisi olacak Fesleğenli Meyhane’yi gelin yakından tanıyalım.


Meyhanemiz Çankaya’da merkezi bir konumda bulunuyor. Konuklarımız bizi tercih ederken zorlanmadan ulaşabilecekler. Özel araçlarınızla gelebileceğiniz gibi toplu taşıma araçlarını da kullanabilirsiniz. Meyhanemizin önünde bulunan alanı da araçlarınızı park etmek için ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.


Meyhanemize geldiğiniz anda yeşil alanımızı göreceksiniz. Sizi büyük ağaçlarımızın karşılayacağını ve meyhanemize kadar eşlik edeceğini fark ettiğinizde Ankara’nın göbeğinde olduğunuzu bir an unutacaksınız. Amacımız size ferah ve sessiz ama aynı zamanda nezih bir ortam sunabilmek.


Hem açık hem de kapalı alanda hizmet vermekteyiz. Açık alanımız düzenli yerleştirilmiş ahşap masalarımızdan oluşuyor. Bu masaların yanında rengarenk çiçeklerimiz bulunmakta. Hava koşullarından etkilenmemeniz için büyük şemsiyelerimizi de isteğiniz durumunda kullanıyoruz. Organizasyonunuz için açık alanızı kullanmak isterseniz bu alanı kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bir de çim alanımız bulunuyor. Kapalı alanımız ise daha geniş bir bölümden oluşmakta. Kolonlarımızın üstünde kullandığımız Yeşilçam fotoğrafları farklı bir görüntü sağlamakta. Masalarımız, duvarlarda kullandığımız portreler, ışıklandırmalar ve daha birçok aksesuar ile şık ve samimi bir ortamı aynı anda sağlıyoruz.


Konuklarımız organizasyonlarınızdan en az 2 hafta öncesinden bizimle iletişime geçerlerse, çok daha verimli bir hazırlık aşaması geçirebiliyoruz. Böylelikle isteklerinize en hızlı şekilde karşılık veriyoruz.


Fesleğenli Meyhane Ankara’da unutulmayacak anlarınıza ev sahipliği yapmak için hazır. Siz bu özel geceye hazır mısınız? Yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Çankaya

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.