Fesleğenli Meyhane

E-posta Gönder

  • Çankaya, Ankara.

Kapasite Bilgileri

Fesleğenli Meyhane
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Fesleğenli Meyhane Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Fesleğenli Meyhane Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Fesleğenli Meyhane Sık Sorulan Sorular

Fesleğenli Meyhane düğün fiyatları ne kadar?

Fesleğenli Meyhane düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Fesleğenli Meyhane düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Fesleğenli Meyhane kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Fesleğenli Meyhane 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Fesleğenli Meyhane düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Fesleğenli Meyhane düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Fesleğenli Meyhane düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Fesleğenli Meyhane düğün dışında kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, açılışlar, kına, davet ve resepsiyon ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Fesleğenli Meyhane Hakkında

Nikah sonrası yemeklerinizi samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleştirmek ister misiniz? Ankara’nın en gözde ilçelerinden biri olan Çankaya’da faaliyet gösteren Fesleğenli Meyhane konuklarına birçok fırsat sunuyor. Ankara’nın kalabalığından ve gürültüsünden sizi uzak tutan, çevresindeki ağaçlar ve renkli çiçeklerle birlikte doğayla iç içe bir ortam sunan ve güler yüzlü ekibiyle en güzel anlarınızın mimarisi olacak Fesleğenli Meyhane’yi gelin yakından tanıyalım.


Meyhanemiz Çankaya’da merkezi bir konumda bulunuyor. Konuklarımız bizi tercih ederken zorlanmadan ulaşabilecekler. Özel araçlarınızla gelebileceğiniz gibi toplu taşıma araçlarını da kullanabilirsiniz. Meyhanemizin önünde bulunan alanı da araçlarınızı park etmek için ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.


Meyhanemize geldiğiniz anda yeşil alanımızı göreceksiniz. Sizi büyük ağaçlarımızın karşılayacağını ve meyhanemize kadar eşlik edeceğini fark ettiğinizde Ankara’nın göbeğinde olduğunuzu bir an unutacaksınız. Amacımız size ferah ve sessiz ama aynı zamanda nezih bir ortam sunabilmek.


Hem açık hem de kapalı alanda hizmet vermekteyiz. Açık alanımız düzenli yerleştirilmiş ahşap masalarımızdan oluşuyor. Bu masaların yanında rengarenk çiçeklerimiz bulunmakta. Hava koşullarından etkilenmemeniz için büyük şemsiyelerimizi de isteğiniz durumunda kullanıyoruz. Organizasyonunuz için açık alanızı kullanmak isterseniz bu alanı kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bir de çim alanımız bulunuyor. Kapalı alanımız ise daha geniş bir bölümden oluşmakta. Kolonlarımızın üstünde kullandığımız Yeşilçam fotoğrafları farklı bir görüntü sağlamakta. Masalarımız, duvarlarda kullandığımız portreler, ışıklandırmalar ve daha birçok aksesuar ile şık ve samimi bir ortamı aynı anda sağlıyoruz.


Konuklarımız organizasyonlarınızdan en az 2 hafta öncesinden bizimle iletişime geçerlerse, çok daha verimli bir hazırlık aşaması geçirebiliyoruz. Böylelikle isteklerinize en hızlı şekilde karşılık veriyoruz.


Fesleğenli Meyhane Ankara’da unutulmayacak anlarınıza ev sahipliği yapmak için hazır. Siz bu özel geceye hazır mısınız? Yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.