Nikah Sonrası Yemeği Ankara

Çakıl Cafe

Firma kapanmıştır
Çakıl Cafe

Çakıl Cafe Hakkında

Organizasyonlarınız için Ankara'da sizleri saklı bahçemize davet ediyoruz! Eşsiz bahçemize biz “evinizin arka bahçesi” diyoruz. Huzurun ve doğanın kalbinde benzersiz organizasyonlar düzenliyoruz. Ağaçların altında oluşturacağımız fotoğraf çekim alanları ile ölümsüz kareler oluşturmanıza yardımcı olacağız. Profesyonel bir ekip ile birlikte çalışarak organizasyonlarınızı unutulmaz anlara çeviriyoruz.

Düğün organizasyonlarınız için hem organizasyon hem de catering hizmeti verdiğimiz Çakıl Cafe Ankara'da şık gecelerinizin mimarı oluyor. Kokteyl tarzı masa düzeni ve açık büfe yemek hizmeti ile konuklarınıza bahçemizde hizmet veriyoruz. Elbette her şey bu kadar sıradan hızlı bir şekilde gerçekleşmiyor.

Organizasyonlarınızın gününe ve davetli sayınıza karar verdikten sonra organizasyon sorumlusu ile birlikte hazırlıklarına başlıyoruz. Yemekli düzen için farklı kokteyl düzeni için farklı çalışmalar yapıyoruz. Kokteylleriniz için beyaz örtüler tercih ederek şık bir görünüm yaratıyoruz. Yemekli düzendeki organizasyonlarınız için beyaz masa ve sandalyeler tercih ediyoruz. Ayrıca konseptinize uygun renkler ile kır bahçemizi renklendiyoruz.

Çiftimiz için şık bir nikah masası hazırlamayı da unutmuyoruz. Konseptinize uygun tarzda aksesuarlar ile salonumuzda masalarınızı sürerken birbirinden farklı özel alanlarda oluşturuyoruz. Bu alanllar hem konuklarınız ile birlikte fotoğraf çekimleri gerçekleştirebileceğiniz alanlara dönüşüyor hem de kır bahçemizde şık bir görünüm yaratıyor. Her anınızı özel kıldığımız gecenizde her detay böylelikle size özel bir şekilde tasarlanmış oluyor.

Üstelik sizler için hazırladığımız alternatif menüler ile düğün menülerinizi seçerken farklı lezzetler ile özel tariflerle bir menü tadımı da gerçekleştiriyoruz. Tadımların ardından konuklarınızın beğenisine sunulacak olan her tat için Çakıl Cafe lezzet garantisi de veriyor.

Feyifli müzikler ile gece boyunca kesintisiz eğlence ve müzik ziyafeti sağlayacak müzik gruplarımızı da davet ediyoruz. Sizin tercihiniz olan romantik bir aşk şarkısı ile ilk dansınızı ve geceyi başlatıyoruz.
Siz de eşsiz bir gece için Ankara kır düğünü davet alanları arasında tercih yapmak da zorlanıyorsanız bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin deriz. Hem uygun fiyatlar hem de eşsiz bir gece için sizleri Çakıl Cafe’ye bekleriz...

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.