Agora Rezervasyon

E-posta Gönder

Agora Rezervasyon Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Agora Rezervasyon Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Hayır
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Agora Rezervasyon Hakkında

Her özel günün, her davetin ve her toplantının en unutulmaz anılara sahne olması için buradayız. Profesyonel hizmet ekibimiz ve misafir memnuniyetini öncelikli tutan çalışma prensibimizle, sizleri Agora Rezervasyon’da nikah sonrası yemek organizasyonlarınız için ağırlamanın gururunu yaşıyoruz. Mevsim koşullarının engel teşkil etmeyeceği mekan alternatiflerimizle, Ankara Tunalı Hilmi yemek yerleri arasında tarihi ve profesyonel dokumuzla buluşuyoruz.

Davet Alanları

Biz, her detayın düşünüldüğü bu özel mekanlarda sizi ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.Mevsim koşullarının organizasyonlarınızı etkilemediği, geniş ve ferah düzenlemelere sahip davet alanlarımızla özel anlarınıza ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyoruz. Kapalı ve açık alan seçeneklerimiz, etkinliğinizin tarzına ve konseptine uygun olarak tasarlandı. Ayrıca, camekanlı bölümümüz sayesinde iç mekan rahatlığını açık havanın ferahlığıyla birleştirebilirsiniz.

Geniş kapalı alanımız, konforlu bir ortam sunarken, camekanlı alanımız sayesinde etkinliğinizi dışarıdan gelen ışık ve doğanın güzellikleriyle harmanlayabilirsiniz. Üstü açılır kapanır yapıda olan kapalı camekanlı bölümümüz ise mükemmel havalandırma sağlayarak iç mekan konforunu korurken, tazelenmiş bir hava sunuyor.Davetinizin kişi sayısına ve tarzına göre en uygun alanı seçerek, özenle düşünülmüş bir atmosfer yaşayabilirsiniz.

Dekorasyon

Ankara nikah sonrası eğlence mekanları arasında, Agora Rezervasyon ekibiyle etkinlikleriniz için zarif detaylar yarattık. Kapalı alanda bulunan dikdörtgen masalar, uyumlu ahşap yoğunluklu sandalyelerle bir araya gelerek rahatlık ve zarafeti bir arada sunar. Işıklandırma tasarımımız, her anı aydınlık ve unutulmaz kılarak etkinliklerinizi vurgular. İhtiyaca göre masalar birleştirilerek uzun masalar oluşturulabilir, böylece etkinliğinizin ambiyansını tamamen özelleştirebilirsiniz.

Agora Rezervasyon açık alanımızda ise yeşilliklerin içinde yer alan ahşap masa ve sandalyeler, rustik bir hava yaratmanın yanı sıra doğanın güzellikleri ile iç içe bir deneyim sunuyor. Aydınlatmalarımız, bahçedeki atmosferi romantik ve sıcak bir şekilde tamamlıyor. Hem iç mekan hem de dış mekanda dekorasyonumuzu, zarif ve fonksiyonel şekilde bir araya getirdik.

Hizmetler

Etkinliğinizin tarzına uygun olarak, yemekli düzenlemelerde uzun masalar veya kokteyl tarzında daha rahat ve dinamik bir düzenleme seçebilirsiniz. Menü seçeneklerimiz geniş ve çeşitlidir; istediğiniz tada ve tercihlere göre menü tadımı yaparak özel menüler oluşturabilirsiniz. Ayrıca, değişiklik yapma imkanı sunarak etkinliğinizin lezzetini kişiselleştirebilirsiniz.Yemek servisimizle, özenle hazırlanan yemeklerin profesyonelce sunulmasını sağlıyoruz.

Etkinliğinizin ölümsüz anılarını yakalamak isterseniz, dilediğiniz bir fotoğrafçıyı davet edebilirsiniz.Organizasyon firmasıyla çalışma tercihiniz doğrultusunda, etkinliğinizin her ayrıntısını planlama ve koordinasyon konusunda destek alabilirsiniz. Biz, esnek hizmet anlayışımızla, sizin ve misafirlerinizin ihtiyaçlarına uygun bir deneyim sunmak için buradayız. Özel etkinliklerinizi unutulmaz kılmak için gerekli tüm hizmetleri sağlayarak, sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Ankara'da nikah sonrası yemek etkinlikleriniz için unutulmaz anılara dönüşecek bir mekanda sizleri ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Modern tasarımı, geniş ve ferah alanları ile her türlü etkinliğinize uygun bir atmosfer sunuyoruz. Sizleri ağırlamak ve her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünerek en unutulmaz anılarınızı yaşatmak için buradayız.Bu mutlu deneyim için Agora Rezervasyon iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir, “Ücretsiz Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.